ВІДПОЧИНОК ДІТЕЙ У ЛІТНІХ ТАБОРАХ НА СУМЩИНІ МАЄ БУТИ БЕЗПЕЧНИМ

Під час апаратної наради тимчасово виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації Вадим АКПЄРОВ доручив керівництву обласного Департаменту освіти і науки та Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області ретельно слідкувати за безпекою дітей у таборах оздоровлення та відпочинку

У своєму виступі начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Віталій МОІСЕЄНКО повідомив, що його підрозділ постійно разом із освітянами перевіряє табори і з початку літа і дотепер отруєнь дітей на Сумщині не було. Він також застеріг батьків від передачі дітям у табори продуктів, що становлять особливу небезпеку – молочних, всіляких салатів і майонезів, немитих фруктів та ягід тощо.

Також під час апаратної наради Вадим Акпєров звернувся до освітян із проханням взяти на контроль питання перебування школярів у спекотні години дня на вулицях міста, відвідування екскурсій, виставок, кіносеансів в рамках роботи пришкільних таборів. Адже спека загрожує здоров’ю і життю дітей.

«Ми маємо пройти оздоровчу кампанію нормально, без якихось надзвичайних подій», – говорив тимчасово виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації.