«Я-ТАЛАНОВИТА ДИТИНА!»

В рамках літньої оздоровчої компанії під назвою «Я – талановита дитина» відбувся захід у Бобрицькому сільському будинку культури, учасниками якого стали вихованці класу «Сольний спiв» викладача Тетяни МОЧАКОВОЇ Бобрицької сільської дитячої музичної школи

Концерт юних дарувань пройшов в теплiй та дружнiй атмосферi, глядачами якого стали рiдні, близькі, знайомі люди, учнi дитячої музичної школи.

Маленькi музиканти, які подолали початковий рiвень навчання в музичнiй школi, першого вересня підуть до першого класу загальноосвiтньої школи. Веселi і запальнi дитячі пісні в їх виконанні зустріли бурхливими оплесками, а дирекція школи вручила майбутнім першокласникам заохочувальні подарунки.

Позитивні емоції подарувало глядачам чудове трiо «Веселi козаки» з пiснею «Хлопцi по селу», а тріо «Бобричаночки» пiснею «Мак» приємно зiгріло душу глядачiв та вразило чудовим виконанням.

В радiснiй, теплiй та дружнiй атмосферi пройшов святковий концерт «Я – талановита дитина», що завершився врученням табелiв успiшностi.

Саме в співпраці, єдності та взаєморозумінні батьків, вчителів та дітей є досягнення великих результатів в навчанні та вихованні підростаючого покоління.