КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ - ГАРАНТ ВОЛІ І НЕЗАЛЕЖНОСТІ НАРОДУ

Шановні жителі Роменщини!

Прийміть сердечні вітання з нагоди Дня Конституції України!

28 червня 1996 року Верховна Рада України прийняла Конституцію України. Вперше у вітчизняній історії носієм суверенітету і єдиним джерелом влади було проголошено народ, а людину, її права і свободи, визнано найвищою цінністю.

Двадцять три нелегких, надзвичайно відповідальних для українського народу років відділяють нас від події, що золотими літерами вписана в історію нашої держави – прийняття Конституції. Ця подія стоїть в низці тих небагатьох історичних дат, які єднають людей, перетворюючи населення на народ, територію – на державу. Це, воістину, логічний, надзвичайно відповідальний етап складного шляху творення держави – Україна.

Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України.

В день свята щиро бажаю Вам міцного здоров’я, благополуччя та всього найкращого! Наберемося терпіння та віри у те, що наступні покоління українців будуть жити у зовсім іншій країні, яку з гордістю можна буде назвати конституційно розвиненою та правовою європейською державою.

Хай мир і порозуміння сприяють подальшій розбудові нашої державності, становленню достатку в кожній родині. Зі святом Вас, дорогі земляки!

З повагою,

Голова Роменської районної державної адміністрації                        Валерій БІЛОХА