ПРОВЕДЕНО ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН СПЕЦІАЛІСТАМИ «МОБІЛЬНОГО СОЦІАЛЬНОГО ОФІСУ» У ПЕРЕКОПІВСЬКІЙ СІЛЬСЬКІЙ РАДІ

З метою реалізації соціальних ініціатив Президента України, покращення соціального обслуговування, підвищення рівня інформованості населення з питань соціального захисту та комплексного виїзного обслуговування населення Роменського району 10 вересня 2013 року в приміщенні Перекопівської сільської ради відбувся виїзний прийом громадян спеціалістами «мобільного соціального офісу».

У виїзному прийомі прийняли участь Волошина І.В. – головний спеціаліст сектору прийому громадян відділу грошових виплат і компенсацій управління соціального захисту населення Роменської районної державної адміністрації,  Пугач Л.Д. – головний спеціаліст сектору обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці управління соціального захисту населення Роменської районної державної адміністрації, Корицька В.Г. -  заступник директору Роменського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), Цупро І.М. - завідуючий відділенням організації надання адресної грошової та натуральної допомоги вдома Роменського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг),  Скиба Г.С. – заступник начальника управління Пенсійного фонду України в м.Ромнах та Роменському районі.

Відповідно до покладених функціональних завдань на «мобільний соціальний офіс» було проведено інформування населення з питань діючого законодавства  та заходів соціального захисту, надавались роз’яснення з питань надання житлової субсидії, державної допомоги сім'ям з дітьми, пенсійного забезпечення та інше. Також вивчалось питання якості надання соціальних послуг соціальними робітниками та потребу в наданні додаткових послуг з метою залучення мультидисциплінарних бригад.