ПОЛІПШЕННЯ ЗДОРОВ’Я ДІТЕЙ ТА ПІДЛІТКІВ ЗА РАХУНОК НАЙПОПУЛЯРНІШОГО У НИХ ВИДУ СПОРТУ – ФУТБОЛУ

Програма розвитку дитячо-юнацького футболу «Футбол починається з тебе» створена в рамках нових соціальних ініціатив Президента України - «Діти − майбутнє України».

За період впровадження  пілотного  проекту, розробленого за ініціативи голови Сумської обласної державної адміністрації Ю.П.Чмиря, на виконання завдань та доручень Президента України щодо популяризації здорового способу життя у Роменському районі відбувається проведення різноманітних заходів, зокрема: проведено змагання Кубку шкільного футболу Сумщини 2013 «Діти – майбутнє України» у с. Пустовійтівка, де у фінальній частині взяло участь 6 команд: Біловодської, Перекопівської, Пустовійтівської, Бобрицької, Анастасівської загальноосвітніх шкіл, Хмелівського НВК; проведено ряд змагань на приз клубу «Шкіряний м’яч», відбулася першість району з футболу серед загальноосвітніх шкіл, у змаганнях взяло участь 8 команд: Бобрицької, Андріяшівської, Анастасівської, Біловодської, В. Бунівської, Перекопівської, Перехрестівської загальноосвітніх шкіл, Дібрівського НВК.

При ДЮСШ ім. П.Калнишевського відкриті відділення футболу на території п’яти сільських рад району: Андріяшівської, Біловодської, Великобубнівської, Глинської та Рогинської;  у  2013-2014 навчальному році  планується відкриття ще двох відділень ДЮСШ ім. П.Калнишевського  по футболу– у Хмелівській та Смілівській сільських радах.

Яке зазначив у ході апаратної наради головний спеціаліст відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту Роменської районної державної адміністрації Матвієнко С.Г., відділом молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту Роменської районної державної адміністрації з 9 червня 2013 року по 6 жовтня 2013 року проводиться чемпіонат Роменського району серед сільських рад з футболу 2013 року, в якому беруть участь 9 команд, також проведено Кубок Роменського району в с. Хмелів за участі 5 команд, де перемогу здобула команда Рогинської сільської ради.

Також, за словами головного спеціаліста відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту Роменської районної державної адміністрації Матвієнка С.Г., до районної  програми розвитку  фізичної  культури  і  спорту на 2012-2015 роки внесені зміни для забезпечення  футбольних команд району футбольним інвентарем (м’ячами, маніжками, фішками, футбольною  сіткою) та футбольною формою на суму 140 000 тис.гривень.

На виконання соціальних ініціатив Президента України В.Ф. Януковича, з метою популяризації у Роменському районі здорового способу життя, з 2012 року започаткована стипендія голови Роменської державної адміністрації для перспективних спортсменів району. У 2013 році стипендітами стали: Єрмакова Вікторія  (с. Пустовійтівка) - відділення біатлону ДЮСШ ім. П.Калнишевського,Простак Роман  (с. Перехрестівка) -   відділення легкої атлетики ДЮСШ ім. П.Калнишевського, Тарасенко Сергій (с. Герасимівка) – відділення важкої атлетики  ДЮСШ ім. П.Калнишевського.