ОЛЕКСАНДР ЦУПРО: «ВЛАДА СТВОРЮЄ УМОВИ ДЛЯ РОЗВИТКУ В ОБЛАСТІ РІЗНИХ ВИДІВ СПОРТУ»

На Сумщині культивується 33 олімпійських (в тому числі 5 зимових) та 25 неолімпійських видів спорту

 

Про це у ході апаратної наради повідомив перший заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Олександр Цупро.

«На виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича в області створені всі умови для занять різними видами спорту з метою всебічного розвитку дітей», – зазначив посадовець.

За його словами, пріоритетними для нашої області є футбол, біатлон, лижні гонки, бокс, вільна боротьба, легка атлетика, стрільба з луку, хокей на траві (жіночий), панкратіон, пауерліфтинг, кікбоксинг, спортивна аеробіка та спортивне орієнтування.

«Близько 17 тисяч дітей займаються у 57 дитячо-юнацьких спортивних закладів, серед яких спеціалізовані школи Володимира Голубничого з легкої атлетики, «Динамо» з хокею на траві, спортивні школи з вільної боротьби, зі спортивно-технічних видів спорту, кінного спорту, зимових видів та дві дитячо-юнацькі спортивні школи єдиноборств», – підкреслив Олександр Цупро.

З метою підтримки талановитих спортсменів Сумщини, стимулювання їх до успішних виступів на всеукраїнських та міжнародних змаганнях в області засновано 25 стипендій голови Сумської обласної державної адміністрації, які щороку отримують спортсмени з 18 олімпійських та 7 неолімпійських видів спорту, поінформував Олександр Цупро.