ОЛЕНА ПЕТРОВА: «МИ НАДИХАЄМО ПІДРОСТАЮЧЕ ПОКОЛІННЯ ЗАЙМАТИСЯ СПОРТОМ»

На цьому в «прямому ефірі» обласного радіо наголосила голова обласного відділення Національного олімпійського комітету України, срібна призерка Зимових олімпійських ігор 1998 року Олена Петрова

 

Напередодні свята фізичної культури і спорту, яке цьогоріч відзначається 14 вересня, очільниця обласного відділення Національного олімпійського комітету України розповіла про заходи, що відбуваються на Сумщині для популяризації олімпійського спорту та заохочення молоді до занять фізичною культурою і спортом.

«На виконання ініціатив Президента України Віктора Януковича Національний олімпійський комітет реалізує багато різноманітних проектів для популяризації здорового способу життя. Це, зокрема, Олімпійський день, Олімпійська книга, Олімпійський урок. Олімпійські чемпіони, вихідці з Сумщини, часто відвідують школи, де діляться досвідом з юними спортсменами, надихають підростаюче покоління підкорювати п’єдестали», – зазначила Олена Петрова.

Серед лідерів у залученні дітей до занять спортом Олена Петрова назвала Кролевецьку середню загальноосвітню школу №3, яка здобула багато нагород на обласних спортивних змаганнях.