АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ: СПРОЩЕНИЙ ДОСТУП ЧЕРЕЗ ПОШТУ

На виконання завдань Президента України Віктора Януковича щодо забезпечення якісних умов життя населення незалежно від місця проживання, соціальних ініціатив Глави держави, впевнено крокує по Роменщині  спільний пілотний проект Сумської обласної державної адміністрації та Сумської дирекції УДППЗ «Укрпошта»  «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту», який передбачає можливість для громадян отримати низку адміністративних послуг через відділення поштового зв'язку.

“Метою проекту  є створення для клієнтів оптимальних умов доступу до адміністративних послуг з максимальною прозорістю та легкістю отримання результату. В основу проекту покладено бажання органів влади зменшити фінансові та кадрові витрати держустанов, зекономити час громадян та ділових структур”- зазначила начальник  відділу організації діяльності центру надання адміністративних послуг – державний адміністратор управління економічного розвитку, торгівлі та організації діяльності центру надання адміністративних послуг Роменської районної державної адміністрації Габрелян А.М.

У рамках меморандуму про співробітництво облдержадміністрації та «Укрпошти» на базі поштових відділень нашого району створені пункти, які за принципом «єдиного вікна» надають населенню адміністративні та соціальні послуги.

Першими розпочали роботу за принципом «єдиного вікна» працівники поштового відділення с. Великі Бубни Роменського району, де 6 червня 2013 року  відбулося урочисте відкриття пункту надання адміністративних послуг. На сьогодні в усіх сільських поштових відділеннях Роменського району відкрито пункти надання адміністративних послуг.

З відкриттям пунктів надання адміністративних послуг у поштових відділеннях району громадяни можуть через будь-яке відділення поштового зв'язку «Укрпошти» отримати всю необхідну інформацію та консультації стосовно адміністративних послуг, відправити оформлений пакет документів, а потім отримати кінцевий документ через поштове відділення або у себе вдома.

Важливо, що у рамках цього проекту за бажанням клієнта до нього додому може прийти листоноша та виконати всю процедуру відправлення та доставки з документами. Така послуга буде особливо зручною для мешканців віддалених населених районів та людей похилого віку.