ЕСТАФЕТА ПАМ’ЯТІ “СЛАВА ВИЗВОЛИТЕЛЯМ УКРАЇНИ” ВІДБУЛАСЯ У НАСЕЛЕНИХ ПУНКТАХ РОМЕНСЬКОГО РАЙОНУ

З 9 по 16 вересня у населених пунктах Роменського району відбулася урочиста передача естафети пам’яті «Слава визволителям України», присвячена 70-ій річниці визволення населених пунктів Роменського району від фашистських загарбників

За ініціативи  Сумської обласної організації ветеранів, відповідно до Указу Президента України від 19 жовтня 2012 року №604/2012 “Про заходи у зв’язку з відзначенням 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників та 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років”, розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 13.11.2012 № 455-ОД “Про підготовку та відзначення у Сумській області 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників та 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років” протягом серпня-вересня 2013 року у Сумскій області відбувається проведення заходів у рамках Всеукраїнської естафети пам’яті “Слава визволителям України”.

З 9 по 16 вересня у населених пунктах Роменського району крокувала естафета пам’яті «Слава визволителям України», присвячена 70-ій річниці визволення населених пунктів Роменського району від німецько-фашистських загарбників. Естафета стартувала у селі Смілому, заходи відбулися у кожній сільській раді Роменського району. У заходах взяли участь представники органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, голови ветеранських організацій, депутати районної та сільських рад, ветерани, діти війни, учнівська молодь, жителі району. На урочистостях були згадані поіменно всі ті, хто віддав життя за світле майбутнє, за мир на землі, відбулося урочисте привітання ветеранів. До пам’ятників, пам’ятних знаків, меморіалів, присвячених подіям Великої Вітчизняної війни,  братських могил покладено квіти, запалені свічки, як символ вічного незгасного вогню. Проведено передачу естафети пам’яті від села до села. Організовано виставки дитячих малюнків та квітів, присвячені 70-річчю визволення Роменщини від фашистських загарбників.