СУМЩИНА – ТЕРИТОРІЯ ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ

Цьогорічні заходи з нагоди Дня фізичної культури та спорту, проведені на Сумщині в рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича, стали одними з найбільш масових

«Свято не зіпсувала навіть погода. У спортивних заходах взяли участь люди різних вікових категорій», – зазначив начальник управління молоді та спорту Сумської облдержадміністрації Олександр Стрельченко. Провідні спортсмени та тренери області були нагороджені Почесними грамотами голови обласної державної адміністрації.

У рамках святкувань була проведена велоестафета за участю представників усіх міст і районів області, олімпійський урок, вікторина на олімпійську тематику, показові виступи учнів дитячо-юнацьких спортивних шкіл, легкоатлетична естафета, забіг на 1000 метрів для всіх охочих, а також фестиваль екстримальних видів спорту.

Олександр Стрельченко висловив глибоку вдячність всім спортсменам, тренерам і ветеранам спортивного руху регіону за популяризацію здорового способу життя, підвищення спортивного авторитету Сумщини і України на міжнародній арені.