ВІДБУЛАСЯ ПЕРЕДАЧА ЕСТАФЕТИ ПАМ’ЯТІ ВІД РОМЕНСЬКОГО РАЙОНУ ДО МІСТА РОМНИ

16 вересня у м. Ромни відбулися урочистості, присвячені 70-ій річниці визволення Роменщини і міста Ромни від фашистських загарбників 

Урочистості розпочалися біля алеї Слави у м. Ромни  святковим заходом з виконанням пісень воєнних років, вшануванням ветеранів. Відбулося покладання квітів до алеї Слави.

Потім учасники цього святкового заходу урочистою ходою пройшли до Братської могили, що знаходиться на вул.Горького, де відбувся урочистий мітинг.

Перед присутніми виступили міський голова Калашник М.К., голова Роменської районної державної адміністрації Сєрік В.П., ветеран Великої Вітчизняної війни, наводчик мінометної батареї, сержант 465 –ого стрілецького полку 167-ої стрілецької дивізії 38-ої армії Воронезького фронту, Почесний громадянин міста Дергачі та Дергачівського району Харківської області Касатонов Пилип Юхимович. У заході також взяв участь народний депутат України Шульга В.П., який виступив перед присутніми та взяв участь у покладанні квітів до Братської могили. Від молодого покоління до учасників мітингу звернулася учениця загальоосвітньої школи №11 Котик Віталіна.

Відбулася урочиста передача Естафети пам’яті “Слава визволителям України” від Роменського району до  м.Ромни, символи якої-Кубок, капсулу з землею  та вишитий рушник, на якому розміщені вишивки кожної сільської ради Роменського району, урочисто передала делегація Роменського району у складі голови Роменської районної державної адміністрації Сєріка В.П., голови районної ради Хоронька С.В., голови Роменської районної організації ветеранів України Карпенко Н.Й. Роменському міському голові Калашнику М.К. та голові міської організації ветеранів Шамраю Б.Ф.

«У цей день, ми вшановуємо всіх визволителів м.Ромни та Роменського району, а також схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, хто віддав своє життя за визволення Батьківщини. Подвиг захисників Вітчизни назавжди залишиться у нашій пам’яті», – зазначив голова Роменської районної державної адміністрації Сєрік В.П.

Від м.Ромни Роменському району був переданий плакат, приурочений 70-ій річниці визволення м.Ромни від німецько-фашистських загарбників.

Відбулася хвилина мовчання, представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, усі присутні, які прийшли вшанувати пам'ять  загиблих воїнів-визволителів, поклали квіти до Братської могили. Завершився мітинг звучанням Гімну України, урочистою ходою духового оркестру та кадетів, що прибули на свято із м.Сум.