Веб-сторінки ліквідованих РДА

НА СУМЩИНІ СТВОРЕНО ПЕРШИЙ В УКРАЇНІ ЦЕНТР РОЗВИТКУ СІЛЬСЬКИХ ТЕРИТОРІЙ

Про це в «прямому ефірі» обласного радіо повідомила голова обласного осередку Всеукраїнської асоціації сільських і селищних рад Надія Масалітіна

«Центр об’єднав сільських і селищних голів задля ефективного управління своєю територією в рамках реалізації доручень Президента України Віктора Януковича щодо покращення умов життя населення незалежно від місця проживання», – наголосила Надія Масалітіна.

Міжрегіональний навчально-практичний центр розвитку сільських територій було створено при Сумському національному аграрному університеті з метою інформаційно-консультаційного забезпечення голів сільських і селищних рад, селян, а також керівників підприємств, що діють на сільських територіях.

Головне завдання Центру – проведення стаціонарних і виїзних семінарів, тренінгів. На його базі відбувається активне обговорення актуальних питань розвитку сільських територій, зокрема, концепції реформування місцевого самоврядування, створення сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів тощо, зазначила Надія Масалітіна.