ПРАЦІВНИКІВ БІБЛІОТЕЧНИХ ЗАКЛАДІВ РОМЕНЩИНИ ВІТАЛИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

У Роменській районній бібліотеці імені Йосипа Дудки до Всеукраїнського дня бібліотек відбулося свято-вшанування бібліотечних працівників району «Бібліотека – храм добра і знань»

«З інформацією, книгою, бібліотекою створюється успішне майбутнє кожної людини. Сьогодні бібліотеки, зберігаючи традиції, удосконалюють свої послуги, доносячи до читачів увесь спектр інформаційних потоків, сприяють всебічному розвитку особистості, вихованню кращих громадських якостей і патріотичної свідомості населення», – зазначила тимчасово виконуючий обов’язки голови Роменської районної державної адміністрації Інна НАУМОВАвітаючи працівників галузі.

ВІТАННЯ З НАГОДИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ДНЯ БІБЛІОТЕК

Справжніми помічниками та порадниками на шляху до вершин знань і мудрості народу є бібліотекарі – вірні збирачі духовних скарбів, провідники у світ нового і непізнаного. Саме ви, бібліотекарі, допомагаєте читачам бути обізнаними у сучасних проблемах, пізнавати реальну картину світу

Нині бібліотеки є тими інформаційними ланками, які поєднують читачів і управлінські структури, роблять діяльність органів влади прозорою і відкритою для населення. Подальший розвиток бібліотечної справи – це запорука розвитку суспільства.

ФОРМУВАННЯ ЕМОЦІЙНОГО БАГАТСТВА ОСОБИСТОСТІ ДИТИНИ ЗАСОБАМИ БІБЛІОТЕЧНОЇ РОБОТИ

У Роменській районній бібліотеці ім. Й. Дудки відбулася дводенна проблемно-творча лабораторія для працівників бібліотечних закладів району.

«Юні читачі у сучасній бібліотеці – синтезі книг, комп’ютерів, спілкування, навчання, ігор, де найкращі сучасні видання зберігаються поряд із улюбленими книжками минулих поколінь, завжди можуть розраховувати на допомогу професіоналів. Усі діти від природи талановиті, однак не всі вони про це знають. Тому допомогти їм відшукати у собі схильність до якоїсь справи допоможуть у бібліотеці», - зазначила під час відкриття навчання директор Наталія Рибачок.

ДРУГА СВІТОВА ВІЙНА – ГЛОБАЛЬНИЙ ВІЙСЬКОВИЙ КОНФЛІКТ В ІСТОРІЇ ЗЕМЛІ

2 вересня 2020 у світі відзначають 75-річницю закінчення Другої світової війни 1939-1945 р.р.

У Роменській районній бібліотеці ім. Й. Дудки організована книжкова виставка-спомин «Свіча пам'яті», відбувся історичний хронограф «Мужність і відвага крізь покоління», показ відеопрезентації «Пам'ять жива».

Еще статьи...

  1. ПАМ’ЯТАЄМО ТА ШАНУЄМО! ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ – ВОНИ ЗАВЖДИ ЖИТИМУТЬ У НАШІЙ ПАМ’ЯТІ І СПОГАДАХ
  2. ВШАНУВАЛИ ПАМ'ЯТЬ ЗАГИБЛИХ ВОЇНІВ, ЯКІ ЗАГИНУЛИ ЗАХИЩАЮЧИ РІДНУ ЗЕМЛЮ НА СХОДІ УКРАЇНИ
  3. «НАЗАВЖДИ В ПАМ’ЯТІ НАШІЙ…»
  4. ВИХОВАНЦІ ВЕЛИКОБУБНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ ДИТЯЧОЇ МУЗИЧНОЇ ШКОЛИ СТАЛИ ЛАУРЕАТАМИ МІЖНАРОДНОГО ФЕСТИВАЛЮ
  5. ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ ЮНИХ ТАЛАНТІВ РОМЕНЩИНИ
  6. СІЛЬСЬКІ БІБЛІОТЕКИ В СУЧАСНИХ УМОВАХ: НОВІ ВИМОГИ І ПЕРСПЕКТИВИ ДІЯЛЬНОСТІ
  7. У СУМСЬКОМУ ОБЛАСНОМУ КРАЄЗНАВЧОМУ МУЗЕЇ ВІДКРИЛАСЯ ВИСТАВКА ДО ДНЯ СКОРБОТИ І ВШАНУВАННЯ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ
  8. СУМСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ТЕАТР ДЛЯ ДІТЕЙ ТА ЮНАЦТВА ЗАПРОШУЄ ГЛЯДАЧІВ
  9. ЖИТЕЛІВ СУМЩИНИ ЗАПРОШУЮТЬ ПОДІЛИТИСЯ СВОЇМИ УЛЮБЛЕНИМИ МІСЦЯМИ ДЛЯ ПОДОРОЖЕЙ УКРАЇНОЮ
  10. У РОМЕНСЬКІЙ РАЙОННІЙ БІБЛІОТЕЦІ ПЕРЕВІРИЛИ ЯК ЗАКЛАД ПРАЦЮЄ В УМОВАХ ПОСЛАБЛЕНОГО КАРАНТИНУ