У РОМЕНСЬКІЙ РАЙОННІЙ БІБЛІОТЕЦІ ВІДКРИЛАСЯ ВИСТАВКА «СУМЩИНА В УКРАЇНСЬКІЙ РЕВОЛЮЦІЇ 1917-1921 РОКІВ. ВИДАТНІ ВІЙСЬКОВІ ТА ДЕРЖАВНІ ДІЯЧІ»

Жителі міста та Роменського району мають можливість ознайомитися з матеріалами щодо видатних постатей Сумщини в Української революції, відвідавши виставку, яка відкрилась напередодні Дня Соборності України у Роменській районній бібліотеці імені Йосипа Дудки

«Українська революція 1917-1921 років дала можливість реалізувати споконвічне прагнення українців отримати незалежну національну державу. Тож відзначаючи День Соборності України, 100-річчя Акту злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, доречно згадати імена борців за соборну, незалежну Україну», – зазначив перший заступник голови Роменської районної державної адміністрації Володимир ТАТАРІНОВ, відкриваючи виставку.

ДОБРІ НАРОДНІ ЗВИЧАЇ ВІДРОДЖУЮТЬСЯ І РОЗВИВАЮТЬСЯ НА РОМЕНЩИНІ

Традиційно в новорічні та різдвяні свята аматори сільських рад Роменського району щиро вітали з Різдвом Христовим та Новим роком керівництво району, працівників підприємств та організацій, жителів краю

«Споконвіку візити колядників і щедрувальників знаменують собою віншування господарів та побажання успішного року та всіляких гараздів», – зазначила начальник відділу культури Роменської районної державної адміністрації Світлана МОМОТ.

З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ ПІСНЯМИ ВІТАЛИ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ

Народний аматорський чоловічий вокальний ансамбль «Посульські козаки» Пустовійтівського сільського будинку культури на чолі з заслуженим працівником культури України Володимиром МЕЛЕШКОМ завітали з дружнім візитом до військової частини міста Ромни (27-ої Сумської реактивної артилерійської бригади)

Військовослужбовці слухали у їх виконанні відомі українські народні і сучасні пісні, пісні місцевих авторів. Щиро дякуючи за концерт, військовослужбовці висловили сподівання на подальші зустрічі в дружньому колі.

САМОДІЯЛЬНИЙ ХУДОЖНИК МИКОЛА ТРОЦЕНКО ВПЕВНЕНО КРОКУЄ ПО ЖИТТЮ

У Роменській районній бібліотеці імені Йосипа Дудки вшанували народного художника Миколу ТРОЦЕНКА з села Перекопівка

«Художні орієнтири майстра живопису Миколи Троценка – любов до рідної землі, її людей та історії України. Його творчість – Божий дар, помножений на наполегливість», – зазначила начальник відділу культури  Роменської районної державної адміністрації Світлана МОМОТ, вітаючи самодіяльного художника з 80-літнім ювілеєм.