ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ ЮНИХ ТАЛАНТІВ РОМЕНЩИНИ

В умовах сьогодення, розвитку сучасних інтернет-технологій з’являються нові можливості для демонстрації своїх талантів. 4 червня 2020 року у Переяславі відбувся І Всеукраїнський дистанційний фестиваль-конкурс талантів «Talant Fest»

Перемогу здобули учні старшого викладача Великобубнівської сільської дитячої музичної школи Світлани БОЙКО. У номінації “Інструментальний жанр” найвищу нагороду – Гран-прі отримала юна піаністка Ксенія КОШОВЕЦЬ, дипломом першого ступеню нагороджено Дар’ю ЛАЗОРЕНКО, Артем СЕРДЮК посів друге місце, а Руслана ГРЕЧКА стала лауреатом третього ступеня.

СІЛЬСЬКІ БІБЛІОТЕКИ В СУЧАСНИХ УМОВАХ: НОВІ ВИМОГИ І ПЕРСПЕКТИВИ ДІЯЛЬНОСТІ

У Роменській районній бібліотеці ім. Йосипа Дудки відбулося триденне навчання працівників сільських бібліотечних закладів району у щорічній «Червневій бібліотечній школі профмайстерності»

Директор районної бібліотеки Наталія РИБАЧОК проаналізувала роботу бібліотек під час карантину та провела інструктаж, щодо обслуговування користувачів в умовах адаптивного карантину, необхідності дотримання профілактичних та протиепідемічних заходів. Ознайомила працівників з Тимчасовими рекомендаціями щодо організації протиепідемічних заходів під час проведення культурно-мистецьких заходів, відповідно до Постанови МОЗ № 35 від 06.06.2020 року.

У СУМСЬКОМУ ОБЛАСНОМУ КРАЄЗНАВЧОМУ МУЗЕЇ ВІДКРИЛАСЯ ВИСТАВКА ДО ДНЯ СКОРБОТИ І ВШАНУВАННЯ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ

На виставці представлені матеріали з фондового зібрання, що знайомлять відвідувачів з долями звичайних людей, які пройшли горнило страшної війни

В експозиції представлено сім життєвих історій, на прикладі яких відвідувачі музею можуть більше дізнатися про події Другої світової війни в Україні.

СУМСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ТЕАТР ДЛЯ ДІТЕЙ ТА ЮНАЦТВА ЗАПРОШУЄ ГЛЯДАЧІВ

Після тривалого карантинного «антракту» Сумський обласний театр для дітей та юнацтва гостинно відчиняє двері. І вже 20 червня на всіх поціновувачів театрального мистецтва чекає зустріч з цікавими виставами і веселими музичними казками

У зв’язку з епідеміологічною ситуацією театр працює з певними обмеженнями: дозволяється одночасне перебування глядачів з розрахунку не більше однієї особи на 5 кв. метрів. До глядацької зали дозволено заходити лише в захисних масках або респіраторах. На вході в театр буде здійснюватися температурний скринінг та обробка рук антисептиком.