Веб-сторінки ліквідованих РДА

УКРАЇНА СОБОРНА. РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

22 січня цього року вшановуємо 105-ту річницю проголошення Українською Центральною Радою у 1918 році незалежності Української Народної Республіки (IV Універсалу)

Вона відстоювала право бути «самостійною, ні від кого незалежною, вільною, суверенною державою українського народу». Цей факт повністю руйнує фейк московської пропаганди про те, що Українська держава ніколи не існувала і її вигадали більшовики.

З ДНЕМ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ!

ДО ВИТОКІВ ІСТОРІЇ РОМЕНСЬКОГО РАЙОНУ

Напередодні Дня Соборності України відбулась екскурсія: «Одна, єдина, неділима Україна». Краєзнавці, історики, музейні працівники, представники Роменської районної державної адміністрації, жителі громад здійснили цікаву подорож по історичних місцях Роменщини

«Щоб краще зрозуміти історію свого краю треба зазирнути у його історичне минуле»,- наголосила один з організаторів цього заходу директор історико-культурного заповідника «Посулля» Тетяна КРИВОГУЗ.

РЕЗУЛЬТАТИ ПЕРЕВІРКИ ОБ’ЄКТІВ КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ – ПАМ’ЯТОК АРХІТЕКТУРИ НА ТЕРИТОРІЇ РОМЕНСЬКОГО РАЙОНУ

Дане питання розглянуто на апаратній нараді, яка відбулася 22 лютого під керівництвом голови Роменської районної державної адміністрації Дениса ВАЩЕНКА   

Як повідомила начальник відділу містобудування, архітектури, інфраструктури, екології та житлово-комунального господарства Роменської районної державної адміністрації Людмила ФЕДЬКО станом на 01.02.2022 на території Роменського району обліковується 41 пам’ятка архітектури та містобудування, з яких 5 пам’яток національного значення та 36 пам’яток місцевого значення.

РОЗВИТОК КУЛЬТУРИ В ГРОМАДАХ РОМЕНСЬКОГО РАЙОНУ: МОЖЛИВОСТІ, РЕСУРСИ, ЗАВДАННЯ

Це питання обговорили на нараді при голові Роменської районної державної адміністрації Денису ВАЩЕНКУ з структурними підрозділами райдержадміністрації

«Сьогодні ми говоримо про важливість утримання, розвитку культури та культурних послуг у громадах Роменського району. Цьогорічний бюджет України на сферу культури та інформаційної політики – 14,5 млрд грн. У тому числі субвенції – 1,8 млрд грн. Що майже на 2 млрд грн більше, ніж торік. Що дає вже більше можливостей для розвику галузі культури та туризму в громадах», – зазначив Денис ВАЩЕНКО.

ПОДВИГ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ МАЄ ВИЗНАЧНЕ ЗНАЧЕННЯ ДЛЯ НАШОЇ БАТЬКІВЩИНИ

На цьому наголосив перший заступник голови Роменської районної державної адміністрації Володимир ТАТАРІНОВ під час наради щодо гідного вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні в Роменському районі з структурними підрозділами райдержадміністрації

«Герої Небесної Сотні – уособлення людської, громадянської та національної відваги й самовідданості. Із метою увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні, до підготовки заходів в Роменському районі необхідно підійти зосереджено», - зазначила начальник відділу освіти, культури, молоді, спорту та охорони здоров’я Роменської районної державної адміністрації Марина СУШКО.