РОМЕНЩИНА ВШАНУВАЛА УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ

Голова Роменської районної державної адміністрації Валерій БІЛОХА взяв участь у заходах до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, що розпочались у Роменському краєзнавчому музеї

«У цей скорботний день ми разом з усією країною схиляємо голову перед воїнами, які воювали та загинули в 16-ти країнах світу», – зазначив очільник Роменщини.

Голова громадської організації «Роменське товариство учасників війни в Афганістані» Сергій ШЕБЕДЯ вручив воїнам-афганцям ряд відзнак.

Працівники комунального закладу Сумської обласної ради «Державний історико-культурний заповідник «Посулля» організували роботу виставки «Афганістан – подвиг, трагедія, біль» у Роменському краєзнавчому музеї.

Виконавчий директор ГО «Роменське земляцтво» Надія КАРПЕНКО подарувала музею календар «Сільські жінки Сумщини», де представлені жінки з 18 районів, виданий лігою сучасних жінок громадської організації.

«День виводу військ з Афганістану – це особливий день для ветеранів-афганців та день пам’яті та скорботи за всіма загиблими воїнами-інтернаціоналістами. Війна на сході показала – армія повинна бути. Я бажаю, щоб війна на Сході була останньою», – наголосив голова Роменської районної державної адміністрації Валерій Білоха.

По завершенню заходу представники влади, громадськості, ветерани-афганці, учасники бойових дій на території інших держав, сучасні захисники України вшанували пам'ять загиблих, поклавши у м. Ромни квіти до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам, меморіального знака Героям-борцям за незалежність України, братської могили загиблих учасників Другої світової війни та стели пам’яті загиблим учасникам АТО.

У населених пунктах Роменського району відбулася низка заходів до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав за участю представників влади, воїнів-інтернаціоналістів та громадськості.