«НЕБЕСНА СОТНЯ. ЗИМА, ЩО НАС ЗМІНИЛА..»

Районна культурно-мистецька акція з нагоди вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні відбулась у Дібрівському сільському будинку культури

«Сьогодні ми вшановуємо пам’ять Героїв Небесної Сотні – людей, які поклали на вівтар нашої Свободи і Гідності найдорожче, що вони мали, – власне життя. І донині Україна продовжує боротися за свою незалежність. Важка це праця – захищати мир, але нам є що захищати, що берегти!», – наголосив перший заступник голови Роменської районної державної адміністрації Володимир ТАТАРІНОВ.

Учасники акції вшанували пам'ять усіх Героїв, які віддали своє життя за Україну, хвилиною мовчання.

Яскраву національно-патріотичну програму представили глядачам учасники зведеного концерту: народні колективи «Посульські козаки», «Іллінський ярмарок», фольклорний колектив «Надвечір’я», дует братів Юрія та Сергія КОРНУХІВ, квартет «Гармонія», тріо «Червоні маки», тріо у складі Ліни ПАНЧЕНКО, Артема ШЕВЧЕНКА та Даші ХАРЧЕНКО, квартет «ЯтриКа», солісти Павло ЛАВРИК, Раїса КУЧЕР, Тарас ШЕСТОПАЛ, Олексій УСИК, Ігор КОХНО, Ліна ПАНЧЕНКО, Ольга ОСТАПЕНКО, Юлія ГАЛЯС, хореографічні колективи «Артес», «Екслібрис» та «Світанок.

Головним лейтмотивом заходу звучали героїзм і непереможність українського народу.