РОМЕНСЬКА ЗЕМЛЯ БАГАТА НА ТАЛАНОВИТИХ І ТВОРЧИХ ЛЮДЕЙ

У Роменській районній бібліотеці ім. Йосипа Дудки відбулася презентація творчості Тамари Марченко письменниці, поетеси, заслуженого вчителя України, з с. Пустовійтівки. Захід відбувся за участю представників влади, громадськості, поціновувачів творчості автора

Нещодавно побачила світ її нова книга «Крізь нас пройшло майбутнє», де зібрані під однією обкладинкою публіцистичні та художні твори  писані у різний час та які друкувалися у періодичних виданнях України.

Вітали авторку голова Роменської районної ради Віктор ПЕРЕВАРУХА, завідувач сектору культури, молоді та спорту Роменської районної державної адміністрації Раїса ФЕДЬКО, голова Пустовійтівської сільської ради Вячеслав ОВРАМЕЦЬ, виконавчий директор ГО «Роменське земляцтво» Надія КАРПЕНКО, відзначивши неординарну творчу особистість поетеси, вчителя, яка не лише має великий життєвий досвід та професійний шлях, а й щедро ділиться ним з оточуючими.

Вчителька Пустовійтівської ЗОШ І-ІІІ ст. Ніна  БОРЗЕНКОВА, розповіла про життя і творчість Тамари Марченко. Звучали поезії у виконанні учениць та колег Валентини ЖАДЬКО та Тамари НИЧИК, пісні подаровані Іваном ОСТАПЕНКОМ.

До уваги глядачів була представлена авторська виставка «Перо-спокути знаряддя, а чистий аркуш –мій суддя!».