Веб-сторінки ліквідованих РДА

РОБОЧА ПОЇЗДКА ПЕРШОГО ЗАСТУПНИКА ГОЛОВИ РОМЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ДО КОРОВИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Сьогодні, 15 липня, перший заступник голови Роменської районної державної адміністрації Володимир ТАТАРІНОВ разом з начальником відділу освіти, культури, молоді, спорту та охорони здоров’я Роменської районної державної адміністрації Мариною СУШКО відвідали Коровинську сільську раду

Протягом останніх п’яти років прибічники здорового відпочинку збиралися на території Коровинської сільської ради, щоб помірятися силами у різних видах спорту, позмагатися за першість. У серпні 2021 року на базі Коровинської сільської ради також планується провести відкритий туристичний зльот молоді команд Роменського району.

«Головне завдання проведення даного заходу - позитивні емоції,  враження від змагань та зміцнення дружби з однодумцями по спільному хобі – туризму», - зазначила начальник відділу освіти, культури, молоді, спорту та охорони здоров’я Роменської районної державної адміністрації Марина СУШКО.

За результатами поїздки прийнято відповідні рішення та надано доручення до виконання, про виконання яких буде відзвітовано на наступній зустрічі.