Веб-сторінки ліквідованих РДА

«БАТЬКІВСЬКЕ СЕРЦЕ» – ЦЕ НЕ КУЛОН, А ОБЕРІГ

Сьогодні, 19 липня, перший заступник голови Роменської районної державної адміністрації Володимир ТАТАРІНОВ провів нараду з відділом освіти, культури, молоді, спорту та охорони здоров’я Роменської районної державної адміністрації

Головним питанням для обговорення стало проведення церемонії вшанування пам'яті загиблих героїв російсько-української війни і вручення пам’ятних кулонів у вигляді серця дітям Роменського району, батьки яких загинули в російсько-укранській війні на Сході України.

Громадська спілка «Всеукраїнське військово-цивільне об’єднання «Бойове братерство України» започаткувала всеукраїнський проєкт «Батьківське серце». У складі спілки ветерани і чинні воїни, волонтери, медики, представники бізнесу та духовенства. Дітям, батьки яких загинули, вручають іменні пам’ятні кулони «Батьківське серце». До кожного кулону виписано іменне посвідчення, а на зворотному боці нанесено ім’я та прізвище загиблого. Цей шматочок срібла у вигляді серця, обрамлений терновим вінком із краплинлою крові, не прикраса і не медаль, це – оберіг. Його створили, щоб кожна дитина загиблого героя поряд із хрестиком носила частинку батьківського серця.

 «На жаль, держава вже втратила тисячі захисників. Та криваві жнива війни продовжуються. Ми пишаємось тими, хто за покликом серця став на захист України та пишаємось нашими героями. Героями Роменщини.», – зазначив Володимир ТАТАРІНОВ.