Веб-сторінки ліквідованих РДА

СВЯТКУВАННЯ 30-РІЧЧЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ БУДЕ ОСОБЛИВИМ ЦЬОГО РОКУ

На цьому наголосила начальник відділу освіти, культури, молоді, спорту та охорони здоров’я Роменської районної державної адміністрації Марина СУШКО під час наради, метою якої було обговорення питання щодо участі громад в загальнодержавному проекті «Цифрова мапа подій»

«До підготовки заходів з нагоди ювілейної дати – 30-річчя з Дня незалежності України – необхідно підійти відповідально», – зазначила Марина Сушко.

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 31 травня 2021 р. № 583-р «Про затвердження плану заходів з підготовки та відзначення 30-ї річниці незалежності України, листа Сумської обласної державної адміністрації від 15.07.2021 № 01-45/8331 у Сумській області проводиться робота щодо участі в загальнодержавному проекті «Цифрова мапа подій»

Цифрова мапа подій створюється з метою висвітлення подій, присвячених 30-річчю незалежності України, на якій буде зображене місце, дата та час подій з додатковими деталями, що будуть супроводжувати подію. На мапі буде зручний функціонал пошуку за локацією та датою, можливість додавати, видаляти та редагувати події, створювати окремі сторінки під кожну подію з посиланням на соціальні мережі та інші зовнішні ресурси, сторінка події буде містити зворотній відлік.

«День Незалежності України – найголовніше свято держави. У 2021 році цей день є особливо знаковим, адже у серпні будемо відзначати 30-у річницю незалежності», – зазначила начальник відділу культури Недригайлівської селищної ради Анна ТИМЧЕНКО під час обговорення проекту.