Веб-сторінки ліквідованих РДА

СИМВОЛІЧНУ ЧАСТИНКУ БАТЬКІВСЬКОГО СЕРЦЯ ВРУЧИЛИ ДІТЯМ ЗАГИБЛИХ ГЕРОЇВ РОМЕНЩИНИ

«Ми назавжди в боргу перед дітьми, батьки яких віддали своє життя за незалежність і територіальну цілісність України. Низький уклін сім'ям загиблих, світла пам'ять Героям», - на цьому наголосив голова Роменської районної державної адміністрації Денис ВАЩЕНКО під час урочистої церемонії вручення пам’ятної відзнаки «Батьківське серце» дітям, батьки яких загинули під час бойових дій на сході України, захищаючи її незалежність, суверенітет та територіальну цілісність

Відзнака «Батьківське серце» – це пам’ятний срібний кулон у вигляді серця, обрамленого терновим вінком з краплинкою крові. На зворотньому боці кулона викарбувано ім’я загиблого батька та додається іменне посвідчення.

Біля стели пам’яті загиблих воїнів АТО протоієрей Ігор Мурий провів панахиду за загиблими воїнами і всі присутні поклали квіти в знак пам’яті.

Церемонію розпочали з національного гімну і вшанували пам’ять усіх полеглих захисників України хвилиною мовчання.

П’ятнадцятьом дітям Роменщини вручили «Батьківське серце» заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Вячеслав ПЕЧЕНЕНКО, голова Роменської районної державної адміністрації Денис ВАЩЕНКО, керівник проєкту «Батьківське серце» від військово-цивільної спілки «Бойове братерство України» Сергій БАЧУРІН, начальник відділу в Сумській області Міністерства у справах ветеранів України Микола БОРДЮГОВ.

Організаторами заходу виступила громадська спілка «Всеукраїнське військово-цивільне об’єднання «Бойове братерство України», яка започаткувала всеукраїнський проєкт «Батьківське серце», за підтримки Сумської обласної державної адміністрації, відділу в Сумській області Міністерства у справах ветеранів України, Роменської районної державної адміністрації, Роменської міської ради.

«Ми розділяємо біль втрати з родинами і хочемо, аби кожен українець пам’ятав героїчні подвиги цих людей, котрі поклали своє тіло і душу за майбутнє нашої держави. І ми віримо, що вручені кулони з іменами героїчних батьків, стануть для дітей справжніми оберегами», – зазначили організатори.