Веб-сторінки ліквідованих РДА

«ВИКОРИСТАННЯ НОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ - ЗРОСТАННЯ ІМІДЖУ СУЧАСНОЇ БІБЛІОТЕКИ»

Саме на таку тему у Роменській районній бібліотеці відбулася творчо-дослідницька лабораторіябібліотечних працівників району

Відкриваючи навчання, директор районної бібліотеки Рибачок Н.Е. окреслила завдання для бібліотек, як інформаційних центрів громад: побудова нової моделі послуг з використанням новітніх технологій, створення на базі бібліотек центрів обслуговування громадян, основним завданням яких є задоволення потреб громадян у публічній інформації, забезпечення їх доступу до державних та регіональних електронних інформаційних ресурсів, що сприятиме розвитку електронного урядування у регіоні, реалізації права кожного громадянина на доступ до інформації.

Фахівцями організаційно-методичного відділу були надані методичні консультації: завідувач Гордієнко А.В. розповіла про тенденції запровадження інформаційних технологій у обслуговування користувачів сільських бібліотек, методист Колодненко Л.В. розкрила питання нових підходів у формуванні іміджу сучасної бібліотеки.

Відбувся обмін практичним досвідом роботи «Підхід до читача, як засіб створення сільської бібліотеки сучасного типу», в рамках якого завідувач Андріяшівської сільської бібліотеки Овчаренко Н.А., бібліотекар Анастасівської Матющенко Н.М. поділилися з колегами досвідом обслуговування інтернет-користувачів.

До уваги бібліотечних працівників була представлена методична інформаційна панорама про послуги мережі Internet, користування Skype, засоби створення блогу та рекламно-іміджеву роботу бібліотек.

Методистом Ткаченко Н.О. надані рекомендації щодо складання програм літнього читання та організації цікавого дозвілля юних користувачів бібліотек під час літніх канікул.

Також під час заняття відбулася зустріч з місцевою поетесою Любов Шемчук та презентація її поетичних збірок.