«У ЇХНІХ СЕРЦЯХ ЖИЛА УКРАЇНА!»

Під такою назвою на високій духовно-патріотичній ноті відбулась у с. Глинськ районна культурно-мистецька акція на вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні за участю представників влади, делегацій сільських рад та громадськості району

Присутні вшанували пам'ять усіх Героїв, які віддали своє життя за Україну, хвилиною мовчання і поклали квіти до Меморіальної дошки та могили Героя-земляка Дмитра СИМОНЕНКА.

«Герої Небесної Сотні на Майдані Незалежності захищали ідеали демократії, відстоювали права і свободи кожного громадянина та європейське майбутнє української держави. Своїм життям вони підтвердили, що вибір українського народу незворотній і віднині Революція гідності проходить через серце кожної свідомого громадянина України», – зазначив голова Роменської районної державної адміністрації Валерій БІЛОХА.

Яскраву національно-патріотичну програму представили глядачам учасники зведеного концерту: народні колективи «Посульські козаки», «Іллінський ярмарок», «Надвечір’я», солісти Тарас ШЕСТОПАЛ з Діброви, Микола ПАЛЬЧИК з Мокиївки, Людмила ОПРИШКО з Андріївки, Ольга ОСТАПЕНКО та вокальне тріо «Гармонія» з Хмелова, Раїса КУЧЕР і юна декламаторка Вікторія СОРОКА з Хоминець, дуети Анатолія ДІХНИЧА і Каміли ПОЛОЖАЙ з Анастасівки та братів Сергія і Юрія КОРНУХІВ з Мокиївки та Пустовійтівки, хореографічні колективи «Артес» Великобубнівської сільської дитячої музичної школи та «Світанок» Біловодської дитячої музичної школи.

Україну чекає нова ера, коли кожен з нас найвищими цінностями буде вважати людське життя і високі ідеали духовності.