ЗБЕРІГАЙМО НЕПОВТОРНУ КРАСУ РІДНОГО СЛОВА ДЛЯ НАШИХ НАЩАДКІВ

«Українська мова – скарбниця духовної і культурної спадщини народу», – наголосила керівник ГО «Літературне об’єднання «Дивослово» Тетяна ЛІСНЕНКО

З нагоди Міжнародного дня рідної мови у Роменській районній бібліотеці імені Йосипа Дудки звучали поезії, присвячені рідному слову, відбулися екскурс по історії мови, вікторина на її знання, презентація нової колективної збірки «Антологія сучасної української поезії» учасників об’єднання.

На мовний етюд «Люблю я мову України за ніжність слова і красу» завітали до бібліотеки учні 6 класів ЗОШ №5. Діти позмагалися у конкурсах знавців рідної мови: «Буква до букви – і виникло слово», «Ми не скажемо, а покажемо», у правах «Розв’яжи кросворд», «Впізнай казку», розгадували загадки, взяли участь у мовній вікторині, дізнались про унікальні букви та унікальні українські слова.

Без своєї мови, самобутньої культури немає народу. Це найважливіший засіб спілкування людей і пізнання світу, передачі досвіду з покоління в покоління. Доки живе мова – житиме й народ.