ЩЕДРА НА МИСТЕЦЬКІ ТАЛАНТИ РОМЕНСЬКА ЗЕМЛЯ

У районній бібліотеці імені Йосипа Дудки відбулася літературно-музична вітальня, присвячена творчості жительки села Локня Роменського району Надії СЕРГІЄНКО

«Її поезії проникнуті почуттям любові до України, рідного краю і його людей. Надія безмежно закохана у пісню, активна учасниця художньої самодіяльності культурних заходів місцевого, районного та обласного рівнів», - підкреслила начальник відділу культури районної державної адміністрації Світлана МОМОТ.

Життя Надії Сергієнко нерозривно пов’язане з роботою в закладах культури сіл Коржі та Локня, викладанням музики для дітей у Коржівській, Локнянській школах. Вона є автором слів та музики 11 пісень, які увійшли у презентовану на заході збірку «Мелодії життя Надії Сергієнко».

З першою презентацією творчості авторку вітали також голова громадської ради районної державної адміністрації Микола СТРИЖКО, голова районної організації ветеранів України, виконавчий директор ГО «Роменське земляцтво» Надія КАРПЕНКО, колишній завідувач відділу культури Михайло ПОЛУЯН, працівники культури, земляки.

Присутні відзначили неординарну творчу особистість Надії Сергієнко, її безмежну закоханість в пісню, щирість душі, світлі поетичні почуття любові до рідного села, людей, до світу, до України та побажали подальших творчих успіхів і крилатих рим.