ТУРИСТИЧНІ ОБ’ЄКТИ РОМЕНЩИНИ ЗАСЛУГОВУЮТЬ НА УВАГУ ШИРОКОГО КОЛА ВІДВІДУВАЧІВ

У цьому переконались учасники туристичного зльоту-семінару працівників клубних закладів району «Промоція туристичної Роменщини», що відбувся з нагоди відзначення Всесвітнього дня туризму

«Роменщина – край, в якому повинен розвиватися туризм, де створюються нові культурні продукти. Ми прагнемо, щоб потенційний турист пройнявся відчуттям цінності того, що нас оточує», – наголосила начальник відділу культури Роменської районної державної адміністрації Світлана МОМОТ, відкриваючи семінар.

Захід для працівників клубних закладів району організували фахівці комунального закладу «Роменський районний організаційно-методичний центр культури і мистецтва» Роменської районної ради Сумської області.

Знайомлячи присутніх з діючою районною програмою сталого розвитку туризму на 2018-2022 роки, Світлана Момот зазначила, що туристичні об’єкти Роменщини заслуговують на увагу широкого кола відвідувачів.

У ході проведення семінару відбувся виїзд учасників семінару до с. Пустовійтівка. Учасники зльоту-семінару відвідали музей Петра Калнишевського, Свято-Троїцьку церкву, архітектурну пам’ятку – вітряк. Наукові співробітники державного історико-культурного заповідника «Посулля» Ганна ЯНКО та Вадим ЄСІН провели для учасників зльоту цікаві екскурсії по локаціях заповідника.

З метою промоції туристичного потенціалу району учасники семінару долучилися до туристичного флешмобу «Роменщина туристична».