НАЙСТАРШИХ ПРЕДСТАВНИКІВ РОМЕНСЬКОГО КРАЮ ПРИВІТАЛИ У МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ ТА ДЕНЬ ВЕТЕРАНА

У Роменській районній бібліотеці ім. Йосипа Дудки Свято чуйності і добра «Уклін Вам, мудре покоління» зібрало членів президії Роменської районної організації ветеранів України, ветеранів праці, творчих людей Роменщини

«Найбільше багатство літніх людей – їх досвід, мудрість, вміння. Безмежна вдячність вам, дорогі представники старшого покоління, за безцінні знання та слушні поради, за готовність підтримати і допомогти, за гідний приклад для наслідування. Руками, розумом, силою і вмінням ветеранів відбудовувалась країна, та й тепер ці люди не стоять осторонь, а в міру своїх сил і свого досвіду допомагають молодим творити майбутнє України», – зазначив перший заступник голови Роменської районної державної адміністрації Володимир ТАТАРІНОВ.

З побажаннями довгих і щасливих років, здоров’я, миру та оптимізму звернулась до присутніх голова Роменської районної організації ветеранів України Надія КАРПЕНКО, наголосивши, що праця і подвиг людей похилого віку – це приклад для наслідування сучасній молоді.

Голова громадської ради Роменської районної державної адміністрації Микола СТРИЖКО відзначив, що турбота про громадян похилого віку, ветеранів та інвалідів необхідна кожної хвилини не як відзначення святкової дати, а як повага до людей, які своєю багаторічною працею заслуговують на глибоку пошану нащадків.

За круглим столом у теплій, невимушеній атмосфері ділилися спогадами про своє життя ветерани праці: Інна РЄЗНІЧЕНКО, Надія ГАЦЕНКО, Володимир КИШУН, Софія та Григорій СТРЕЛЬЧЕНКИ, Любов КЛЮЧНИК, Людмила КРАНГА, Любов ШЕМЧУК, Галина ПАЛЬЧИК.

Свято чуйності і добра ще раз нагадало усім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства.