ПОСУЛЬСЬКІ КОЗАКИ ПРИВІТАЛИ ЗІ СВЯТАМИ ВІЙСЬКОВИХ СВЯТОГІРСЬКА

На передодні Дня захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці народний аматорський чоловічий вокальний ансамбль «Посульські козаки» Пустовійтівського будинку культури (керівник Заслужений працівник культури України Володимир МЕЛЕШКО) здійснив поїздку з благодійною концертною програмою до реактивного артилерійського дивізіону військової частини А 1476 в місто Святогірськ Донецької області

Учасники художньої самодіяльності виконали ряд відомих народних пісень і популярних композицій, а також висловили слова любові, шани, щирої вдячності та підтримки захисникам Батьківщини.

Від дітей Пустовійтівської загальноосвітньої школи, дитячого садка учасники ансамблю привезли воїнам-захисникам різноманітні обереги, сувеніри, малюнки, а працівники соціальної сфери села Пустовійтівка передали продовольчі набори та солодощі, що були вручені нашим землякам.

Військові гаряче підтримували кожен виступ концерту. У свою чергу військовослужбовці передали ансамблю державний прапор із своїми підписами та іменний сувенір, пригостили солдатським обідом та провели невелику екскурсію до Свято-Успенської Святогірської лаври.