МОЛОДІЖНА ПОЛІТИКА

Інформація оновлена 14.07.2020

РОМЕНСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ 

ДІТИ СЕЛА ПУСТОВІЙТІВКА ВШАНУВАЛИ ПАМ'ЯТЬ ЗАГИБЛИХ ВОЇНІВ АТО

29 серпня є Днем вшанування пам’яті загиблих воїнів АТО (ООС). З метою утвердження високої патріотичної культури в суспільстві, виховання в молоді поваги до полеглих за незалежність Батьківщини на передодні цієї дати на території  Пустовійтівської сільської  ради був проведений захід «Пам’ятаємо, сумуємо!»

«Саме 29 серпня 2014 року під Іловайськом (Донецької області) Збройні Сили України, інші військові формування та правоохоронні органи, добровольчі формування, які брали участь в АТО на Донбасі, зазнали найбільших втрат у боях з російськими окупантами, що підступно вдерлися на територію України», – розпочав свою розповідь учасник бойових дій АТО, справжній патріот рідної землі, житель села Пустовійтівка, Володимир Мороз, який був запрошений на захід.

ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ РАБОТОРГІВЛІ ТА ЇЇ ЛІКВІДАЦІЇ ПРОВЕДЕНО КРУГЛИЙ СТІЛ

Міжнародний день пам’яті жертв работоргівлі та її ліквідації відзначається 23 серпня за рекомендацією 150-ї сесії виконавчої ради ЮНЕСКО в день повстання рабів Сан-Домінго і Гаїті в 1791 році, яке поклало початок процесу ліквідації системи рабства

21 серпня на базі Хоминцівської сільської ради Роменським районним центром соціальних служб був проведений круглий стіл з працівниками на тему «Торгівля людьми поряд».

ДІТИ РОМЕНСЬКОГО РАЙОНУ ОТРИМАЛИ ПОДАРУНКИ ДО ШКОЛИ!

Роменський районний центр соціальних служб в рамках районної програми «Молодь Роменщини» на 2020 рік  вже вкотре провів акцію «Свято першого дзвоника» та надав підтримку батькам, у підготовці дітей до нового навчального року

10 дітей, які проживають у сім’ях, що потребують особливої соціальної підтримки та перебувають під соціальним супроводом, отримали набори канцелярських товарів. Школярі щиро раділи новеньким зошитам, олівцям, пеналам, пластиліну, кольоровому паперу і картону, фарбам та ін. Висловлювали вдячність і батьки, адже не завжди мають змогу забезпечити дітей необхідним.

ПАТРОНАТНИЙ ВИХОВАТЕЛЬ – ХТО ВІН?

З метою проведення кампанії щодо створення патронатних сімей на території Роменського району, 12 серпня 2020 року фахівцем із соціальної роботи районного центру соціальних служб, Ніною Білан було проведено лекцію на тему «Патронатний вихователь – хто він?» для жителів Довгополівської сільської ради

Присутніх ознайомлено з особливостями патронату над дитиною – нової форми сімейного виховання. Слухачам надано консультації з приводу того, хто може бути патронатним вихователем, діти яких категорій можуть бути влаштовані під патронат, скільки одночасно дітей може бути влаштовано у патронатну сім’ю, який термін перебування дітей у патронатній сім'ї, та, звичайно, яким чином здійснюється фінансування послуги патронату над дитиною в Україні.