ПРОФІЛАКТИЧНА РОБОТА З ДІТЬМИ ДОПОМАГАЄ ЗАХИСТИТИ ЇХ ВІД НЕБЕЗПЕЧНИХ ХВОРОБ

Напередодні Всесвітнього дня боротьби із захворюванням на туберкульоз фахівці Роменського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели для учнів Гришинського навчально-виховного комплексу інформаційно-просвітницький захід «Здолаємо туберкульоз разом»

«Найголовніше – зміцнюйте свій імунітет, ведіть здоровий спосіб життя, дотримуйтесь гігієнічних правил, загартовуйте свій організм. Саме це допоможе запобігти захворюванню на туберкульоз», – закликала дітей фахівець із соціальної роботи Людмила ГУБСЬКА.

КОЖЕН З НАС ВІДПОВІДАЛЬНИЙ ЗА ЗБЕРЕЖЕННЯ ДОВКІЛЛЯ ТА ЧИСТОТУ РІДНОГО КРАЮ

Про це говорили з учнями Миколаївської загальноосвітньої школи під час заходу «Збережемо довкілля заради життя»

Привертаючи увагу до проблем охорони навколишнього середовища, фахівець із соціальної роботи Роменського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Лариса СЕВЕРИН закликала дітей долучитися до Всеукраїнської акції «За чисте довкілля», що стартує у квітні.

НА ПРИКЛАДАХ МУЖНОСТІ І ГЕРОЇЗМУ ДОБРОВОЛЬЦІВ ЗМІЦНЮЄТЬСЯ ПАТРІОТИЧНИЙ ДУХ ШКІЛЬНОЇ МОЛОДІ

З нагоди Дня добровольця у Великобубнівській загальноосвітній школі пройшла інформаційна година на тему виховання патріотизму у школярів

Боєць-доброволець Карпатської Січі Олександр з позивним «Кельт» провів для школярів Великобубнівської загальноосвітньої школи екскурс сторінками свого бойового шляху, відповів на численні запитання дітей.

УЧНІВ СМІЛІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ ВЧИЛИ БОРОТИСЯ З БУЛІНГОМ

Виховання молодого покоління невід’ємна складова правопросвітництва. І дуже важливо, щоб діти усвідомлювали своє право бути захищеними і знали, як діяти у разі посягання на їхню честь та свободу

Про це йшлося під час профілактично-інформаційного заходу «Протидія булінгу в дитячому середовищі», проведеного Роменським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для учнівської молоді 6 – 9 класів Смілівського ліцею ім.Ф.Сахна.