ПОПЕРЕДЖЕННЯ ТА ПРОТИДІЯ ДОМАШНЬОМУ НАСИЛЬСТВУ В УМОВАХ КАРАНТИНУ

На період карантину, спричиненого коронавірусом COVID-19, чимало жінок та дітей залишилися у домівках поряд з кривдником в умовах вимушеної ізоляції. Поява нових стресових ситуацій, матеріальні труднощі, відсутність особистого простору та інші чинники вже викликають прояви домашнього насильства.

Роменський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, нагадує, що для допомоги постраждалим від насильства та жорстокого поводження у Роменському районі функціонують спеціалізовані служби, які навіть в умовах карантину працюють та надають екстрену соціальну та психологічну підтримку.

ДІТЕЙ НАВЧИЛИ РОБИТИ ДОБРІ СПРАВИ ЩОДЕННО

До Дня Спонтанного прояву доброти, яке припадає на 17 лютого, Роменський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провів квест «Скринька добрих справ»

Протягом тижня вихованці дошкільного навчального закладу «Золота рибка» та учні Герасимівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, об’єднавшись, робили добрі справи: прибирали подвір’я, пересаджували квіти, робили годівнички, годували птахів.

У ПРИЙОМНИХ СІМ’ЯХ ВІДБУЛОСЬ СВЯТО КРАСИ ТА ЛЮБОВІ

Напередодні Дня Святого Валентина Роменським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді була організована та проведена конкурсно-розважальна програма для прийомних дітей та дітей-вихованців

Оригінальністю та нетрадиційністю відзначався і сам сценарій та план проведення свята. Дітей ознайомили з історією виникнення свята, особливостями його святкування в різних країнах; звернули увагу на толерантне ставлення між хлопчиками та дівчатками.

ГОДИНИ СПІЛКУВАННЯ СПРИЯЮТЬ ВИХОВАННЮ СІМЕЙНИХ ЦІННОСТЕЙ

Працівники Роменського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з персоналом Роменського міськрайонного сектору філії Центру пробації в Сумській області провели годину спілкування «Моя сім’я – моє багатство» для осіб, які перебувають на обліку за вчинення кримінальних правопорушень

«Сім'я та родина стоять на першому місці в кожної людини», – зазначила практичний психолог Катерина МАРТИНЕНКО. Під час зустрічі вона запропонувала учасникам заходу пройти тестування на виявлення сімейних цінностей та ідеалів.