ДІТЕЙ НАВЧИЛИ, ЯК НЕ СТАТИ ЖИВИМ ТОВАРОМ

Серед найголовніших порушень прав людини в сучасному світі актуальним є злочин, який має багато назв – «біле рабство», «торгівля людьми», «контрабанда людьми». За оцінками експертів щорічно 1-2 млн. людей стають «живим товаром»  

Про це говорили з учнями 8 класу Смілівського ліцею ім. Ф.Сахна під час виховної години «Скажемо ні насильству! Торгівля людьми – сучасне рабство!».

ПРИЙОМНІ СІМ’Ї ОЗНАЙОМИЛИСЬ З ГЕТЬМАНСЬКОЮ СТОЛИЦЕЮ

Напередодні Міжнародного Дня сім’ї Роменський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організував екскурсію для прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу

Учасники екскурсії побували в Національному історико-культурному заповіднику «Гетьманська столиця», що розташований у м. Батурин на Чернігівщині.

ЗАБЕЗПЕЧЕНА ПРОФІЛАКТИКА СОЦІАЛЬНОГО СИРІТСТВА НА БАЗІ ПОЛОГОВОГО ВІДДІЛЕННЯ РОМЕНСЬКОЇ ЦЕНТРАЛЬНОЇ РАЙОННОЇ ЛІКАРНІ

Ситуація, що склалася у суспільстві, породила нове явище – соціальне сирітство, яке є глобальною проблемою в українському суспільстві, обумовлене ухилянням або відстороненням батьків від виконання батьківських обов’язків

Для жінок, які щойно народили, спеціалістами Роменського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено інформаційно-просвітницьку годину на тему «Даруйте дитині свій час». Дитинство – найважливіший період у становленні особистості. Саме у цей період дитина потребує найбільшої уваги і захисту.

СТАРШОКЛАСНИКИ РОМЕНЩИНИ ВИЗНАЧИЛИ ОРІЄНТИРИ СВОЄЇ ДІЯЛЬНОСТІ

У Роменському районному центрі дитячої та юнацької творчості відбулося засідання активу Ради старшокласників Роменщини

Директор районного ЦДЮТ Наталія БИСТРО визначила пріоритетні завдання, орієнтири щодо діяльності учнівського самоврядування в школах району та правила успішної роботи активу.