ВАЖЛИВІСТЬ ВПРОВАДЖЕННЯ НАСТАВНИЦТВА ОБГОВОРИЛИ ЗА «КРУГЛИМ СТОЛОМ»

Наставництво – це добровільна діяльність наставника з надання дитині, яка проживає у закладі, індивідуальної підтримки та допомоги, насамперед, у підготовці до самостійного життя

«Вихованці інтернатів, на жаль, не бачать здорової моделі сімейних стосунків і не вміють їх будувати. Стати наставником для них означає стати турботливим дорослим, другом, готовим присвятити дитині з інтернату свій час, знання і досвід», зазначила заступник директора Роменського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді НАТАЛІЯ ТИХЕНКО під час проведення «круглого столу», який відбувся на базі Хоминцівської сільської ради.

Учасники «круглого столу» ставили багато цікавих та доречних питань, зокрема: чи може наставником бути родич, як наставнику не втратити зацікавленість до дитини та до наставництва в цілому, чим саме відрізняється волонтерство в інтернатних закладах від наставництва.

По закінченню заходу учасники отримали методичні матеріали для використання та розповсюдження у громаді та визначили важливість впровадження наставництва.