ПРИЙОМНИМ БАТЬКАМ РОЗПОВІЛИ, ЯК ВБЕРЕГТИ ДІТЕЙ ВІД БУЛІНГУ

Прийомні батьки та батьки-вихователі, в чиїх родинах зростають діти, позбавлені батьківського піклування та діти-сироти, обговорили проблему булінгу під час заходу, організованого Роменським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

«Жодна дитина не застрахована від булінгу. Булінг – не просто пустощі або грубість, а особлива форма взаємин, яка за відсутності своєчасної реакції переростає в насильство», – зазначила тренер національної тренерської мережі Громадської організації «Ла Страда-Україна» Наталія МАКАРЕНКО.

Учасники заходу обговорили актуальні питання виховання прийомних дітей, поділилися досвідом. Під час заходу найбільш актуальною стала проблема булінгу в учбових закладах.

За словами Наталії Макаренко ситуація з булінгом в Україні доволі невтішна. Статистика свідчить, що 67% дітей стикалися з булінгом в тих чи інших проявах (були жертвою або свідком), а 40% постраждалих від цькування ні з ким не ділилися проблемою і не зверталися за допомогою».

Обговорення актуальної теми та надання корисних порад і рекомендацій стало важливим кроком для підвищення виховного потенціалу прийомних батьків та батьків-вихователів.           

                               .