ТАЛАНОВИТА МОЛОДЬ РОМЕНЩИНИ ПЕРЕКОНАНА – ПОЗАШКІЛЛЮ БУТИ!

Обласна естафета позашкільних закладів «Позашкілля Сумщини – 49+» розпочала урочисту ходу Роменським районом, залучаючи все більше талановитої молоді до цікавого змістовного спілкування

«Упродовж естафетного тижня педагоги, учні та вихованці гуртків спілкувалися у невимушеній обстановці, здобували нові знання, друзів, розвиваючи свої творчі здібності під час різноманих освітніх, пізнавально-дозвіллєвих занять: конкурсів, танцювальних батлів, майстер-класів, квестів, обмінів сувенірною продукцією», – зазначила директор Роменського районного центру дитячої та юнацькою творчості Наталія БИСТРО.

Естафету «Позашкілля Сумщини – 49+» було започатковано в межах обласного соціально-освітнього проекту «Кожна дитина має право». Саме 49 закладів позашкільної освіти функціонувало в області на час старту проекту в січні 2018 року.

Йдеться про право юних громадян на позашкільну освіту, тобто на розвиток творчих здібностей, вільний вибір напряму навчально-творчої діяльності, цікаве змістовне спілкування, формування вмінь і навичок, що сприяють громадянському становленню, професійному самовизначенню дітей і молоді.

Перші етапи естафети показали, що в арсеналі керівників гуртків багато цікавих за змістом сучасних форм роботи з дітьми та учнівською молоддю.