СПІЛЬНІ ЗУСИЛЛЯ ДОРОСЛИХ І УЧНІВ СПРИЯЮТЬ ЗБЕРЕЖЕННЮ ЗДОРОВ’Я ПІДРОСТАЮЧОГО ПОКОЛІННЯ

Фахівці Роменського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді розповіли учням Перехрестівської загальноосвітньої школи, яку шкоду здоров'ю дітей завдає тютюнокуріння

Діти й підлітки ще не замислюються, що здоров'я слід берегти і для цього потрібні знання і навички здорового способу життя. Про важливість формування навичок здорового способу життя йшлося під час профілактичного заходу «Підліток і нікотин».

«У молодіжному середовищі вже багато років існує стереотипне уявлення, що сигарета – це атрибут дорослої людини. Для того, щоб відповідати цьому хибному образу, підліток починає курити. Куріння швидко набирає характеру сталої звички, якої важко позбутися», – наголосила фахівець із соціальної роботи Роменського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Людмила ГУБСЬКА.

Під час заходу учням допомогли усвідомити важливість розумного, дбайливого ставлення до власного життя, розширити знання про негативні наслідки тютюнокуріння. Діти дізнались, що крім завдання непоправної шкоди здоров'ю курців та їх оточенню, ця звичка перешкоджає формуванню адекватних віку поведінкових установок на здоровий спосіб життя.

Відновлювати зруйноване здоров’я дуже важко, тому його треба берегти. Почуття відповідальності за власне здоров’я зміцнює віру дітей у власні сили, допомагає їм протидіяти шкідливим для здоров’я звичкам і формам поведінки.