ОБЛАСНА ЕСТАФЕТА ПОЗАШКІЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ «ПОЗАШКІЛЛЯ СУМЩИНИ – 49+» ЗАВЕРШИЛА УРОЧИСТУ ХОДУ РОМЕНСЬКИМ РАЙОНОМ

Протягом естафетного тижня у Роменському районі пройшли творчі зустрічі, медіаквести, арт-екскурсії, флеш-моби, майстер-класи за участі педагогів та гуртківців

«Ростіть і примножуйте золоті зерна дитячої обдарованості заради майбутнього України, щоб позашкільна родина Сумщини процвітала, зростала і була багатою на здобутки та перемоги», – побажала вчителям, керівникам гуртків начальник відділу освіти, молоді та спорту Роменської районної державної адміністрації Олена ШАПОВАЛОВА.

Роменський районний центр дитячої та юнацької творчості вкотре підтвердив неоціненну роль позашкільної освіти в формуванні творчої всебічно розвиненої дитячої особистості.

Кульмінацією заходів стала урочиста передача естафети від позашкільників Роменського районного центру дитячої та юнацької творчості комунальному закладу Роменському центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю імені Івана Кавалерідзе Роменської міської ради.

В урочистій обстановці після вітальних слів першого заступника голови Роменської районної державної адміністрації Володимира ТАТАРІНОВА та голови Роменської районної ради Віктора ПЕРЕВАРУХИ відбулась передача атрибутів естафети – перехідного кубку та книги «Позашкільна освіта Сумщини – 49+».

У Пустовійтівському сільському Будинку культури керівниками гуртків була розгорнута виставка кращих робіт вихованців та педагогів-позашкільників. Усі бажаючі мали змогу взяти участь у майстер-класах з декупажу, витинання, вишивки та бісероплетіння. Вихованці гуртка «Юний журналіст» презентували свої здобутки та напрацювання в галузі медіаосвіти.

На сцені свою роботу презентували хореографічні та вокальні колективи закладу. Особливо глядачам запам’ятався показовий виступ вихованців гуртка «Кіокушинкай карате».

Нагадаємо: естафета «Позашкілля Сумщини – 49+» проходила в межах обласного соціально-освітнього проекту «Кожна дитина має право». Саме 49 закладів позашкільної освіти функціонувало в області на час старту проекту в січні 2018 року.