ЗАБЕЗПЕЧЕНА ПРОФІЛАКТИКА СОЦІАЛЬНОГО СИРІТСТВА НА БАЗІ ПОЛОГОВОГО ВІДДІЛЕННЯ РОМЕНСЬКОЇ ЦЕНТРАЛЬНОЇ РАЙОННОЇ ЛІКАРНІ

Ситуація, що склалася у суспільстві, породила нове явище – соціальне сирітство, яке є глобальною проблемою в українському суспільстві, обумовлене ухилянням або відстороненням батьків від виконання батьківських обов’язків

Для жінок, які щойно народили, спеціалістами Роменського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено інформаційно-просвітницьку годину на тему «Даруйте дитині свій час». Дитинство – найважливіший період у становленні особистості. Саме у цей період дитина потребує найбільшої уваги і захисту.

«Зниження цінностей сім’ї та її виховного потенціалу породжує бездоглядність дітей, що тягне за собою низку негативних чинників. Інколи, батьки забувають, що дитині необхідні не лише матеріальне забезпечення та блага, але й батьківське тепло, порада та підтримка», – зазначила Лариса СЕВЕРИН, фахівець із соціальної роботи.

Під час заходу, обговорювалися умови успішного виховання дітей, основні засади сімейного благополуччя. Набагато легше попередити проблему, ніж вирішити її. Тому доцільним є здійснення профілактики соціального сирітства в сім’ї. 

Напередодні святкування Дня матері та Дня сім’ї жінки отримали інформаційні буклети, побажання добра, щастя та сімейного затишку їхнім родинам.