ЩО НЕОБХІДНО ЗНАТИ ПРО ЕКСТРЕНУ МЕДИЧНУ ДОПОМОГУ

В Україні екстрена медична допомога надається згідно наказу Міністерства охорони здоров'я України від 05.06.2019 № 1269 «Про затвердження та впровадження медико-технологічних документів зі стандартизації екстреної медичної допомоги»

Правилами виклику екстреної медичної допомоги, що працюють уже 8 років, передбачено, в яких випадках вона повинна надаватися. Це стани, що супроводжуються: знепритомленням, судомами, раптовим розладом дихання, раптовим болем у ділянці серця, раптовим паралічем чи раптовою втратою зору, гострим болем у черевній порожнині, блювотою із кров'ю, зовнішньою кровотечею, ознаками гострих інфекційних захворювань, гострими психічними розладами, що загрожують здоров'ю і життю пацієнта або інших осіб.

ПРИВІТАННЯ ТИМЧАСОВО ВИКОНУЮЧОГО ОБОВ’ЯЗКИ ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ІННИ НАУМОВОЇ ДО ДНЯ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА

Шановні медичні працівники Роменщини лікарі, фельдшери,медсестри, ветерани охорони здоров’я!

 

Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника!

Спасибі вам за віддану працю, безмежне милосердя, професійність та лікарську честь.

ПРАЦІВНИКИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ВІДЗНАЧИЛИ СВОЄ ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО

Урочисті збори з нагоди Дня медичного працівника відбулися у Центрі первинної медико-санітарної допомоги за участю тимчасово виконуючого обов'язки голови Роменської районної державної адміністрації Інни НАУМОВОЇ, голови Роменської районної ради Віктора ПЕРЕВАРУХИ та заступника голови Роменської районної ради Василя МАЛИКА

«Професія медичного працівника – це найважливіша професія в сучасному житті з моменту народження людства як такого. Ви творите дива, ви даєте людям можливість жити. Цьогорічне свято припало на дію карантину, тому має особливе значення. Бо саме ви стоїте на передовій лінії у боротьбі зі світовою пандемією, викликаною підступним коронавірусом», - зазначила у своєму виступі виконуючий обов'язки голови Роменської районної державної адміністрації Інна НАУМОВА.

НА СУМЩИНІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА

Кращих представників медичної спільноти Сумщини у приміщенні обласної філармонії привітав голова Сумської облдержадміністрації Роман ГРИЩЕНКО

Роман Грищенко подякував медикам області за те, що вони ніби солдати в білих халатах – завжди на передовій і, ризикуючи власним життям, рятують жителів області від коронавірусу.