НЕБЕЗПЕЧНІ ДАРУНКИ ЛІСУ: ЯК НЕ ОТРУЇТИСЯ ГРИБАМИ

Щороку в Україні реєструється значна кількість випадків отруєнь, пов'язаних із вживанням грибів, в тому числі, з трагічним наслідком. У Роменському районі в минулі роки теж неодноразово  були випадки отруєння грибами і нерідко, смертельні.

Страви з грибів – традиційний продукт в раціоні харчування багатьох регіонів України. Вони урізноманітнюють наш стіл, а в час фінансової скрути є доповненням до сімейного бюджету: недарма їх  називають рослинним м'ясом. На території країни ростуть майже 2 000 видів шапинкових грибів, до 500 з них вважаються їстівними. Найчастіше гриби використовують як приправи до страв або ж у консервованому вигляді.

Гриби є «важкою їжею», яка протипоказана дітям до 12-14 років, людям похилого віку та особам, які мають захворювання шлунково-кишкового тракту. Також їх вживання не рекомендоване вагітним та жінкам, які годують грудьми.

Вживання в їжу дикорослих грибів завжди таїть в собі небезпеку отруєння через недосконалі знання, коли отруйні гриби сприймаються за їстівні і через те, що вони мають властивості вбирати з оточуючого забрудненого середовища , як губка, весь спектр отруйних речовин: ртуть, свинець, цинк, миш'як та ін.

Як не отруїтися грибами:

Не купувати гриби на стихійних ринках.

Збирати лише добре відомі  гриби. За найменшого сумніву одразу викинути, не жалкуючи. Під час збору відразу максимально очищати їх від землі, трави, листя і складати в тару насипом, не трамбуючи, щоб не пошкодити цілісність.

Не брати занадто молоді, які ще не розкрилися,  їх легко переплутати з отруйними.

Не збирати гриби поблизу трас, підприємств, забруднених територій: гриби вбирають в себе широкий спектр отруйних речовин, в тому числі важкі метали.

Не збирати гриби у посушливу погоду: в цей час гриб пересихає, віддаючи вологу і збільшуючи концентрацію токсинів.

Не куштувати сирі гриби.

Не брати старі, перезрілі гриби, вони містять у собі отруйні продукти розпаду білків.

Вдома ще раз необхідно ретельно перевірити гриби: всі сумнівні слід викинути. Гарно почистити, відмити від землі та піску.

Використати зірвані гриби треба  протягом першої доби, адже вони починають накопичувати в собі отруйні речовини уже через декілька годин після збору.

Відварювати необхідно у свіжій підсоленій воді не менше 30 хвилин, відвар злити, гриби промити проточною водою і лише після цього використовувати для приготування страв. Є гриби, які потребують спеціальної обробки: вимочування, відварювання декілька разів.

Зберігати страви з грибами в холодильнику в емальованому посуді не більше доби.

Будьте занадто прискіпливими в поводженні з грибами!

Симптоми отруєння грибами

Ознаки отруєння грибами можуть проявитися як через 30 хвилин після споживання, так і протягом декількох днів. Основні ознаки отруєння грибами такі:нудота,блювота, різкий біль у животі, пронос, запаморочення, підвищення температури тіла, зниження пульсу, задуха, судоми, відтік крові від кінцівок (холодні руки та ноги), поява галюцинацій та марення.

За наявності будь-якого з наведених симптомів негайно викликайте лікаря!

Перша допомога при отруєнні грибами

Терміново телефонуйте до «швидкої»: загальний номер «103».

Промийте шлунок простою водою.

Дотримуйтесь постільного режиму.

Пийте багато рідини (вода, підсолена вода або прохолодний чай). Це допоможе відновити водно-сольовий баланс та вивести токсини.

Прийміть сорбенти.

Категорично забороняється вживати алкогольні напої, будь-яку їжу чи молочні та кисломолочні продукти – це може прискорити всмоктування токсинів в організм.

Не займайтеся самолікуванням, це може нашкодити Вам!

Залишки грибів або грибних страв треба обов’язково зберегти, їх лабораторне дослідження допоможе встановити причину отруєння та призначити правильне лікування.   

Пам’ятайте, що найкраще відмовитися від споживання дикорослих грибів, замінивши їх грибами, що вирощують штучно, підлягають контролю та продаються у торгівельній мережі.