Веб-сторінки ліквідованих РДА

ВІДЗНАЧЕНО ПЕРЕМОЖЦІВ РАЙОННОГО ЛІТЕРАТУРНО-МИСТЕЦЬКОГО ОНЛАЙН КОНКУРСУ ДЛЯ ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ «СОБОРИ ДУШ» ІМ. ЙОСИПА ДУДКИ

Голова Роменської районної державної адміністрації Денис ВАЩЕНКО з робочим візитом відвідав Бацманівський НВК, Хмелівський ліцей, Миколаївську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів Роменського району

Очільник району привітав та вручив дипломи та подарунки учням навчальних закладів, які брали активну участь у п’ятому районному літературно-мистецькому конкурсі «Собори душ» імені Йосипа Дудки. Він високо оцінив творчість дипломантів конкурсу, які з любов'ю і шаною ставляться до української мови та спільно зі своїми викладачами пропагують її у своїх творах. Побажав усім творчої наснаги та подальших успіхів на літературній ниві.

Цього року участь у конкурсі взяли 24 учасники з 9 навчальних закладів району Бацманівського НВК, Андріяшівського, Хмелівського, Смілівського ліцеїв, Бобрицької, Глинської, Миколаївської, Рогинської та Пустовійтівської загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів у трьох вікових категоріях від 8 до 18 років та представили 60 літературних творів різнобічної тематики у номінаціях «поезія» та «проза».

У своїх творчих роботах юні літератори Роменського району довели, що собор душі – це історична пам'ять кожного про честь та совість її героїв.