НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА – НАРАЗІ КЛЮЧОВА ОСВІТНЯ РЕФОРМА, – ЛІЛІЯ ГРИНЕВИЧ

«Освіта завжди була основним індикатором розвитку суспільства, а тому сьогодні, як ніколи, ця галузь потребує якісних змін. Нова українська школа – наразі ключова освітня реформа», зазначила Міністр освіти і науки України Лілія ГРИНЕВИЧ

Відвідуючи Герасимівську ЗОШ I-II ступенів, посадовець поцікавилася, як освітня реформа впроваджується на Роменщині в цілому та у цьому освітньому закладі зокрема.

Міністр освіти і науки поспілкувалася з першокласниками, які навчаються за програмою Нової української школи, педагогами, оглянула нову школу та кабінети, відзначивши їх належне оснащення відповідно до нових вимог та стандартів. Особливу увагу звернула на освітній простір першокласників, який облаштовано так, щоб задовольнити потреби кожної дитини та сприяти роботі в малих групах, як опанували малі першокласники нові можливості застосування пошукових та ігрових методів в освітньому процесі, використання на уроках LEGO Play Box та Six Bricks, електронних освітніх ресурсів «Smart Kids».

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Роменської районної державної адміністрації Олена ШАПОВАЛОВА, аналізуючи заслуги педагогічного колективу школи, зазначила: «Навчальний заклад успішно працює й розвивається, для цього використовуються новітні технології, сучасні методи і підходи».

Лілія Гриневич відзначила грамотою вчителя біології Герасимівської ЗОШ I-II Ніну ФЕДЬКО, яка вже два роки поспіль готує призерів ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології.

Відбулася зацікавлена розмова про перспективи розвитку освітньої галузі району. Голова Роменської районної державної адміністрації Валерій БІЛОХА та голова Роменської районної ради Віктор ПЕРЕВАРУХА поділилися планами на майбутнє, зазначивши, що ефективне впровадження Нової української школи на Роменщині відбувається завдяки тісній співпраці та підтримці органів влади різних рівнів.

Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич поділилася приємними враженнями від зустрічі, зазначивши, що саме завдяки спільній зацікавленості сільського голови, районного та обласного керівництва освітня галузь Роменщини розвивається та впевнено крокує в ногу з реформами.