ОСВІТЯНИ СУМЩИНИ ОТРИМУЮТЬ ГРАМОТИ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

Під час апаратної наради голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО вручив грамоту Міністерства освіти і науки України креативному педагогу Сумщини

Міністр освіти і  науки Лілія ГРИНЕВИЧ під час робочої поїздки на Сумщину відмітила Сумську область, як одну з найкращих щодо впровадження освітніх реформ. Підтвердження цих слів знаходить себе не тільки у ефективному використанні освітньої субвенції, а й у роботі креативних, висококваліфікованих працівників освіти.

Так, під час апаратної наради голова облдержадміністрації Микола Клочко вручив грамоту Міністерства освіти і науки України Кристині ШЕВИЧ,завідувачу Сумського дошкільного навчального закладу (центр розвитку дитини) №18 «Зірниця» Сумської міської радиза сумлінну працю, плідну педагогічну діяльність, значний особистий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління Сумщини.

Потрібно відмітити, що Кристина Шевич також є головою місцевого осередку Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників дошкільної освіти» в Сумській області. Під її керівництвом у дошкільному закладі впроваджені інноваційні технології ТРВЗ, М.Монтессорі, В.Сухомлинського, кольорові палички Кюїзенера, блоки Дьєнеша. Колектив закладу є учасником Всеукраїнського експерименту з впровадження авторської методики Г.А.Чепурного «Мнемотехніка як технологія ефективного запам’ятовування». З 2019 року  -  є учасником проекту «Сприяння освіті» в закладах дошкільної освіти в рамках Меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством освіти і науки України та фондом the LEGO Foundation (Королівство Данія).

Також, під час робочої поїздки Лілії Гриневич грамотою Міністерства освіти і науки України була відзначена Ніна ФЕДЬКО, учитель біології, хімії та географії Герасимівської  загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Роменської районної ради Сумської області. Учитель велику увагу приділяє роботі з обдарованими учнями, які демонструють високі результати на обласних та всеукраїнських конкурсах. Її вихованці є призерами ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології, географії та хімії. У 2018-2019 роках її учениця займала 2 рази ІІІ місця в ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології.