ПРОВЕДЕНО НАВЧАННЯ МАЙБУТНІХ ЗАХИСНИКІВ ВІТЧИЗНИ

«Формування в учнівської молоді життєво необхідних знань, умінь і навичок щодо захисту Вітчизни та системного уявлення про військово-патріотичне виховання – пріоритетне завдання сучасного суспільства», – зазначив тимчасово виконуючий обов’язки голови Роменської районної державної адміністрації Володимир ТАТАРІНОВ, відкриваючи навчальні заняття для юнаків

З метою виконання програми предмета «Захист Вітчизни» у рамках триденних навчально-польових занять, з учнями 11-х класів закладів загальної середньої освіти Роменського району 7 травня на базі Роменського коледжу СНАУ було проведено виїзні одноденні практичні заняття з вогневої та тактичної підготовки, основ медичних знань і допомоги.

Роменською районною дитячо-юнацькою спортивною школою ім. П.Калнишевського проведено тренування з виконання початкової вправи стрільби з малокаліберної гвинтівки; працівниками Роменського об’єднаного міського військового комісаріату – практичне заняття з теми «Удосконалення знань з будови автомата»; громадською організацією «Учасники АТО Роменщини» – заняття з тем: «Завдання та озброєння механізованого відділення», «Дії солдата в обороні та наступі».

Представники Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій м. Ромни ознайомили юнаків із сучасною зброєю масового ураження, навчили користуватися індивідуальними засобами захисту під час застосування зброї масового ураження, Товариством Червоного Хреста України проведено практикум із зупинки кровотечі з ран шиї, тулуба, кінцівок в умовах бойових дій та транспортування пораненого.

Організатори заходу висловлюють подяку організаціям та підрозділам, які взяли участь у навчаннях.