У РОМЕНСЬКОМУ РАЙОНІ СТАРТУВАЛА ЛІТНЯ ОЗДОРОВЧО-ВІДПОЧИНКОВА КАМПАНІЯ

На недопущенні відкриття пришкільних літніх таборів без дозвільних документів та створенні безпечних умов перебування дітей під час відпочинку і оздоровлення наголосила начальник відділу освіти, молоді та спорту Роменської районної державної адміністрації Олена ШАПОВАЛОВА

Готовність закладів загальної середньої освіти до проведення оздоровлення та відпочинку у 2019 році, прогнозовані показники охоплення дітей оздоровчо-відпочинковими послугами, перелік необхідного пакету документів та ряд інших питань обговорено на нараді керівників закладів загальної середньої освіти району.

Для максимально ефективної співпраці та інформованості учасників наради з усіх питань, які можуть виникнути під час підготовки та організації літнього оздоровлення до роботи, було залучено фахівців органів Держпродспоживслужби, пожежної служби, поліції та сфери охорони здоров’я.  

Фахівець Роменського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області, лікар загальної гігієни Анатолій ТАТЕНКО звернув увагу присутніх на нормативно-правову базу щодо безпечності харчових продуктів і продовольчої сировини, наявність відповідної документації в шкільних їдальнях, дотримання санітарних норм під час роботи пришкільних таборів та важливі умови щодо складання перспективного меню.

Про необхідність здійснення моніторингових лабораторних досліджень питної води та терміни проведення відповідних робіт в закладах загальної середньої освіти, де будуть функціонувати табори відпочинку і оздоровлення повідомила спеціаліст Роменського міськрайонного відділу Державної установи «Сумський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» Олена АРТЕМЕНКО .

Головний лікар Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Роменської районної ради Сумської області Володимир ЗІНЬКОВ акцентував увагу на переліку лікарських засобів та виробів медичного призначення, обов’язковихдля закладів загальної середньої освіти під час оздоровчо-відпочинкової кампанії.

Представник Роменського міськрайонного відділу ДСНС (14-тої державної пожежно-рятувальної частини) інформував про заходи щодо пожежної безпеки учасників оздоровлення та відпочинку.

Про необхідність проведення бесід, зустрічей з представниками ювенальної превенції з питання недопущення та профілактики правопорушень, злочинності під час літньої оздоровчо-відпочинкової зміни повідомила Алла КИРИЧЕНКО, фахівець Роменського відділу поліції Головного управління національної поліції в Сумській області.

Не залишилось без уваги питання булінгу та цькування, які останнім часом набули стрімкої швидкості в учнівському середовищі. З результатами проведеного анкетування серед учнів 5-9 класів у закладах загальної середньої освіти ознайомила методист методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Роменської районної державної адміністрації Дарина БУРКА.

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Роменської районної державної адміністрації Світлана КОЗЛЕНКО інформувала присутніх про підготовку та проведення державної підсумкової атестації у 4, 9 класах, наголосила на організованому закінченні навчального 2018-2019 року, проведенні свята Останнього дзвоника та врученні документів про освіту.