ЛІДЕРИ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ ЗВІТУВАЛИ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ СВОЄЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Результати своєї діяльності лідери учнівського самоврядування презентували під час звітно-підсумкової сесії Ради старшокласників Роменщини

«Маю сподівання та велику надію, що саме ваше покоління стане рушійною силою розвитку української держави. Ви нас надихаєте, мотивуєте. Нам важлива ваша думка для того, щоб знати, над чим працювати», – з такими словами до лідерів учнівського самоврядування звернувся перший заступник голови Роменської районної державної адміністрації Володимир ТАТАРІНОВ.

Заступник голови ради старшокласників Роменщини Андрій ЮРКЕВИЧ проаналізував роботу лідерів учнівства району за 2018-2019 навчальний рік.

Про роботу шкільного учнівського самоврядування звітували голови учнівських комітетів Рогинської, Глинської загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів та Смілівського ліцею – закладу загальної середньої освіти імені Феодосія Сахна. Учениця Перехрестівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Юлія ГЕРАСИМЕНКО розповіла про волонтерську діяльність школи.

На сесії прийнято рішення щодо проведення виборів голови ради старшокласників Роменщини на 2019-2020 навчальний рік.

Перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Татарінов оголосив підсумки районного етапу Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» та вручив подяки Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» учнівським та педагогічним колективам закладів загальної середньої освіти району за активну участь.

«Радіємо успіхам наших дітей та приємно вражені великою кількістю переможців різноманітних конкурсів та творчих фестивалів не тільки на районному та обласному рівні, а й на всеукраїнському і міжнародному. Будьте цілеспрямованими, креативними та рішучими. Ми у вас віримо, за вами наше майбутнє!», – звернулась до молодого покоління начальник відділу освіти, молоді та спорту Роменської районної державної адміністрації Олена ШАПОВАЛОВА, підбиваючи підсумки звітно-підсумкової сесії Ради старшокласників Роменщини.