КУХАРІ ПРИШКІЛЬНИХ ТАБОРІВ ВІДПОЧИНКУ УСПІШНО СКЛАЛИ ЗАЛІК

Про те, що мають знати працівники харчоблоку щодо організації харчування в пришкільних таборах відпочинку, йшлося на семінарі-заліку для кухарів закладів загальної середньої освіти району

«Дотримання правил особистої гігієни – цілком зрозумілий принцип, якому має слідувати кожен. Проте, особливо важливим він є для тих, хто працює з продуктами харчування, зокрема для працівників харчоблоку», – зазначила лікар загальної гігієни Роменського міськрайонного відділу Державної установи «Сумський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» Олена АРТЕМЕНКО.

Семінар-залік для кухарів закладів загальної середньої освіти Роменського району з питань організації харчування шкільної молоді в пришкільних таборах відпочинку проведено згідно вимог санітарного законодавства та законодавства у сфері безпечності та якості харчових продуктів.

Під час семінару Олена Артеменко наголосила на обов’язковому дотриманні вимог Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

Особливу увагу учасників семінару було зосереджено на виконанні санітарних норм щодо: правил прийому харчових продуктів та продовольчої сировини на харчоблоки закладів освіти; ведення медичної документації з організації харчування та виконання норм харчування в закладах освіти; порядку проходження обов’язкових медичних оглядів та дотримання правил особистої гігієни працівниками харчоблоку.

Усі присутні брали активну участь в обговоренні проблемних питань щодо організації харчування та успішно склали залік.