ВИПУСКНИКИ РАЙОНУ СКЛАДАЮТЬ ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ

Цього року для проходження зовнішнього незалежного оцінювання зареєструвалося 82 випускники 11-х класів закладів загальної середньої освіти Роменського району

Основна сесія ЗНО розпочалася 21 травня тестуванням з математики і завершиться 13 червня випробовуванням із хімії. Тестування з української мови і літератури відбулося 23 травня, з іспанської, німецької, французької мов − 27 травня, з англійської мови − 28 травня. Попереду на цьогорічних випускників ще чекають іспити у формі ЗНО з фізики (30 травня),  історії України  (4 червня), біології (6 червня), географії (11 червня).

З метою забезпечення участі учнів 11-х класів у зовнішньому незалежному оцінюванні відділом освіти, молоді та спорту Роменської районної державної адміністрації організовано безкоштовне підвезення до пунктів тестування м. Суми та у зворотному напрямку.

Інформацію про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 25 червня 2019 року в три етапи: з математики, української мови і літератури та фізики – до 14 червня, з іноземних мов та біології – до 20 червня, з історії України, географії, хімії – до 25 червня.