НА РОМЕНЩИНІ ВЕДЕТЬСЯ РОЗ'ЯСНЮВАЛЬНА РОБОТА ЩОДО УДОСКОНАЛЕНОГО ПОРЯДКУ ПРИЗНАЧЕННЯ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ

Аспекти нового механізму призначення та виплати субсидій обговорили з мешканцями Миколаївської сільської ради під час проведення єдиного інформаційного дня

Начальник управління соціального захисту населення Роменської районної державної адміністрації Олександр ДАЦЕНКО ознайомив присутніх з оновленим порядком призначення житлових субсидій та пільг в грошовій готівковій та грошовій безготівковій формі.

Спеціалісти управління соціального захисту населення Роменської районної державної адміністрації провели співбесіди з населенням щодо порядку призначення пільг та житлових субсидій, надали роз'яснення щодо можливості вирішення питань призначення субсидії та пільг, що віднесені до виняткових випадків, через звернення до районної комісії з питань надання населенню соціальної допомоги, субсидій та пільг. Від мешканців району, які потребують додаткової соціальної підтримки, фахівцями управління прийнято заяви та необхідні документи.

Підчас проведення інформаційного дня особлива увага була приділена роз'яснювальній роботі щодо удосконаленого порядку призначення житлових субсидій та надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням доходу сім'ї. Також під час зустрічі мова йшла про терміни призначення житлових субсидій. Присутнім було роз’яснено, зокрема, що рішення про призначення (не призначення) субсидії приймається протягом десяти днів після подання заяви та отримання необхідних відомостей для нарахування субсидії (інформації про склад зареєстрованих у житловому приміщенні – від сільських рад, про забезпеченість громадян житловою площею та комунальними послугами – від організацій – надавачів послуг, про доходи осіб – від Державної фіскальної служби та Пенсійного фонду України).

«Проведення єдиного інформаційного дня – це реальна допомога людям у розгляді всіх питань по суті та задоволенні актуальних потреб з питань соціального захисту населення», – зазначив начальник управління соціального захисту населення Роменської районної державної адміністрації Олександр Даценко.