«МОБІЛЬНИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ОФІС» ПРАЦЮВАВ У РОГИНСЬКІЙ СІЛЬСЬКІЙ РАДІ

На Роменщині продовжується реалізація проекту «Мобільний соціальний офіс» з метою надання соціально-правової допомоги громаді району безпосередньо за місцем проживання

Сьогодні відбувся черговий виїзд «мобільного соціального офісу» у Рогинську сільську раду, в роботі якого взяли участь спеціалісти управління соціального захисту населення Роменської районної державної адміністрації, Роменського районного центру соціальних служб для дітей, сім'ї та молоді, Роменського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Під час прийому спеціалістами «мобільного соціального офісу» проведено співбесіди з населенням, надано роз'яснення законодавства з питань соціального захисту, прийнято заяви та документи від мешканців району, які потребують додаткової соціальної підтримки. Особлива увага була приділена роз'яснювальній роботі щодо оновленого порядку призначення житлових субсидій.

«Мобільний соціальний офіс» – це реальна допомога людям, адже завдяки його виїздам громадяни можуть отримати консультації з різних нагальних питань за місцем проживання у найвіддаленіших селах району.

Надалі «мобільний соціальний офіс» продовжить свою виїзну роботу відповідно до затвердженого графіка.