У РАЙОНІ ПРИЗНАЧЕНО ГРОШОВУ КОМПЕНСАЦІЮ ЗА НАЛЕЖНІ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЖИЛІ ПРИМІЩЕННЯ

У 2019 році у Роменському районі продовжується реалізація державної програми по забезпеченню житлом членів окремих категорій громадян, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України

Перший заступник голови Роменської районної державної адміністрації Володимир ТАТАРІНОВ провів засідання районної комісії щодо розгляду заяв окремих категорій осіб про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення.

Начальник управління соціального захисту населення Роменської районної державної адміністрації Олександр ДАЦЕНКО ознайомив присутніх з Порядком виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 18 квітня 2018 року № 280.

На розгляд комісії щодо розгляду заяв окремих категорій осіб про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення надав документами один заявник.

Комісія уважно розглянула всі надані документи та з урахуванням вимог чинного законодавства вирішила, що заявник відноситься до зазначеної категорії осіб та має право на отримання грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення.

При визначенні розміру жилого приміщення враховано відсутність у заявника жилої площі, яка належить йому на правах приватної власності. Комісією визначено розмір грошової компенсації відповідно до встановлених нормативів з урахуванням факту перебування заявника на квартирному обліку та призначено грошову компенсацію за належні для отримання жилі приміщення для внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, виходячи з нормативів.