ЗМАГАННЯ З МІНІ-ФУТБОЛУ СЕРЕД КОМАНД РАЙОНУ

З метою популяризації футболу серед підростаючого покоління, пропаганди здорового способу життя, підвищення спортивної майстерності дітей започатковане проведення районних змагань з міні-футболу серед команд різних вікових груп присвячені «Дню захисника Вітчизни»

26 вересня на футбольному полі Герасимівської ЗОШ І-ІІ ступенів відбувся перший турнір серед команд 2007 року народження в якому взяли участь 7 команд.

НОВІ ЗДОБУТКИ ЮНИХ РОМЕНСЬКИХ БІАТЛОНІСТІВ

23 – 28 серпня в м. Чернігів проводився Чемпіонат України серед юнаків та дівчат з літнього біатлону в якому взяли участь найкращі юні біатлоністи областей України

В складі збірної Сумської області виступали представники Роменського району, які неодноразово підіймалися на п’єдестал пошани.

«ХТО ТИ, МАЙБУТНІЙ ОЛІМПІЄЦЬ?»

Під таким девізом пройшли Всеукраїнські змагання з важкої атлетики, команду Сумської області представляли вихованці Роменської районної дитячої – юнацької спортивної школи ім.П.Калнишевського, які гідно виступили на турнірі

З 14 по 17 серпня в м.Скадовськ Херсонської області проводилися Всеукраїнські змагання серед учнів позашкільних навчальних закладів спортивного профілю Громадської організації «Всеукраїнського фізкультурного спортивного товариства «Колос»» з важкої атлетики в яких взяли участь юні важкоатлети 2005 року народження.

ВИХОВАНЦІ РОМЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЮСШ ІМ.П.КАЛНИШЕВСЬКОГО ЗДОБУЛИ ЧЕРГОВІ СПОРТИВНІ ПЕРЕМОГИ

Обласна першість присвячена вшануванню пам’яті видатного біатлоніста МСУМК Романа ЗВОНКОВА тривала з 14 по 16 серпня на лижній базі «Динамо»

Участь в змаганнях взяли понад 80 спортсменів в чотирьох вікових груп, які змагались в двох дисциплінах: індивідуальній гонці та спринті на лижоролерах, серед учасників були спортсмени Роменського району.

ВІДБУВСЯ ЧЕМПІОНАТ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛІТНЬОГО БІАТЛОНУ СЕРЕД ЮНІОРІВ, ЮНІОРОК, ЮНАКІВ ТА ДІВЧАТ

З 04 серпня по 06 серпня у м.Суми на навчально-спортивній базі «Динамо» відбувся літній чемпіонат області з біатлону серед юніорів, юніорок, юнаків та дівчат в яких взяли участь спортсмени з різних куточків регіону. Змагалися біатлоністи у спринті на лижоролерах та спринті кросом зі стрільбою. 

На цих змаганнях вдало виступила команда Роменського району, яка в загальному заліку зайняла 2 загальнокомандне місце, а в особистому заліку біатлоністи Роменщини неодноразово підіймалися на п’єдестал пошани.