ЮНІ ФУТБОЛІСТИ ЗМАГАЛИСЯ В СПОРТИВНІЙ МАЙСТЕРНОСТІ НА КУБКУ РОМЕНСЬКОГО РАЙОНУ

Під час осінніх канікул в м. Ромни на стадіоні імені Володимира Окіпного проведено Кубок Роменського району з футболу серед команд юнаків 2003 року народження та молодші, в якому взяли участь 8 команд Роменського району та команда Андріяшівської сільської ради

Команди показали цікаву, видовищну гру, і в безкомпромісній боротьбі перемогу святкували, не зазнавши жодної поразки, футболісти с. Анастасівка (тренер Василь ІВАЩЕНКО). Друге місце посіли футболісти с. Глинськ (тренер Владислав ДАВИДЕНКО), третє – с. Великі Бубни (тренер Олександр КАНДИБА).

ЮНІ БІАТЛОНІСТИ РОМЕНЩИНИ УСПІШНО ЗАВЕРШИЛИ ЛІТНІЙ ЗМАГАЛЬНИЙ СЕЗОН

Вихованці Роменської районної спортивної школи ім. П.Калнишевського гідно представили Роменщину на відкритих обласних з літнього біатлону на призи президента Сумської обласної організації Федерації біатлону України Анатолія Линника

На п’єдестал пошани навчально-тренувальної бази «Динамо» в м. Суми піднявся Владислав ЧИХАРЬ (вікова група 2002-2003 р.н.) за перемогу в спринті (крос) на дистанції 3 км з двома вогневими рубежами та спринті (лижоролери) на 7,5 км. У цій же віковій категорії Олександр РОДІТЄЛЄВ зайняв другі місця в спринті кросом та лижоролерах, Євген ОЛІЙНИК – третє місце в спринті кросом.

РАЙОННІ ЗМАГАННЯ З ЛЕГКОАТЛЕТИЧНОГО КРОСУ СЕРЕД ШКОЛЯРІВ ВИЗНАЧИЛИ КРАЩИХ

На стадіоні Роменського коледжу СНАУ відбулись районні змагання з легкоатлетичного кросу серед закладів загальної середньої освіти І-ІІ ступенів та І-ІІІ ступенів в залік ХХVІІІ спортивних ігор школярів

Серед закладів загальної середньої освіти І-ІІ ступенів участь у змаганнях взяли 7 команд. Серед закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів змагались 12 команд.

СКАРБНИЧКА БІАТЛОНІСТІВ РОМЕНЩИНИ ПОПОВНИЛАСЬ 5 МЕДАЛЯМИ

Команда Роменської районної ДЮСШ ім. П.Калнишевського завоювала 5 медалей на Першості м. Суми з літнього біатлону, що проводилась на тренувальній базі «Динамо» м.Суми

Ксенія ПРИХОДЬКО, вікова група 2005-2006 р.н., перемогла в спринтерській гонці на лижоролерах на 5 км та спринті кросом 3 км. У віковій групі 2007-2008 р.н. святкував перемогу Станіслав ІРЖАВСЬКИЙ в спринті кросом з двома вогневими рубежами. Данило ОХМАТ показав другий результат, а Софія ДЕНИСЕНКО зайняла третє місце серед дівчаток.

ЮНІ ЛЕГКОАТЛЕТИ РОМЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЮСШ ІМ. П.КАЛНИШЕВСЬКОГО СТАЛИ ПРИЗЕРАМИ ОБЛАСНИХ ЗМАГАНЬ

Вихованці Роменської районної ДЮСШ ім. П.Калнишевського взяли участь в обласних змаганнях серед вихованців ДЮСШ та школярів з легкоатлетичного кросу, що проходили в м. Суми ( урочище Баси)

Призерами змагань стали: у віковій групі 2004-2005 року народження на дистанції 1 км. Яна СТЕТЮХА (3 місце); на дистанції 500 метрів у віковій групі 2006-2007 року народження Олег ВАЛУЙКО (3 місце).