ЛИЖНІ ПЕРЕГОНИ РАЙОННОГО РІВНЯ ВИЗНАЧИЛИ КРАЩИХ

В урочищі «Вогневщина» м. Ромни проведено першість Роменського району з лижних гонок серед закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів та І-ІІ ступенів в залік ХХVІІ спортивних ігор школярів

Серед закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів змагання проводилися по двох вікових групах. Старші юнаки та дівчата 2001-2003 років народження змагалися на дистанції 5 та 3 кілометри, молодша вікова група 2004 року народження та молодші, відповідно долали дистанції 3 та 2 кілометри.

Переможцями у своїх вікових категоріях стали: Сергій СУПРУН, Катя СІТАК, Станіслав ЛИТВИНЕНКО, Вікторія КРИВОГУЗ (Пустовійтівська ЗОШ).

У командному заліку перше місце зайняла команда Пустовійтівської ЗОШ (вчитель фізичної культури Анатолій ОСАДЧИЙ), друге – команда Великобубнівської ЗОШ (вчитель фізичної культури Олександр КАНДИБА), третє – команда Дібрівського НВК (вчитель фізичної культури Євген РОКИТЯНСЬКИЙ).

Серед загальноосвітніх навчальних закладів юнаки долали дистанцію 3 кілометри і дівчатка 2 кілометри. Переможцями стали Вікторія КАСЬЯН (Ярошівський НВК) та Дмитро КОТЯВІН (Овлашівська ЗОШ).

У командному заліку переможцями стала команда Ведмежівської гімназії (вчитель фізичної культури Віктор Вишневецький), 2 місце – команда Овлашівської ЗОШ (вчитель фізичної культури Олексій МУСІЙКО), 3 місце – команда Хоминської ЗОШ (вчитель фізичної культури Микола ШВЕЦЬ).

Призери та переможці Першості району в особистому та командному заліку нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту Роменської районної державної адміністрації.