БАЖАЮ ВАМ УСПІХІВ У ПІДКОРЕННІ НОВИХ ВЕРШИН І НЕПЕРЕВЕРШЕНОГО ВІДЧУТТЯ ГОРДОСТІ ТА ЩАСТЯ, КОЛИ НАД СВІТОВИМИ СПОРТИВНИМИ АРЕНАМИ ЛУНАЄ ГІМН УКРАЇНИ

Такими словами перший заступник голови облдержадміністрації Вадим АКПЄРОВ звернувся до учасників церемонії нагородження кращих спортсменів у номінації «Спортивна особистість Сумщини»

За його словами, сьогодні в державі розбудовують, зокрема спортивні майданчики, футбольні поля, відповідну інфраструктуру в ОТГ. Обласна влада завжди підтримує конструктивні пропозиції громадськості щодо розвитку спорту. У Плані перспективного розвитку Сумщини до 2021 року заплановано дуже багато спортивних проектів, як у містах, так і у сільській місцевості.

 «І все це ми робимо для вас, для молоді, для розвитку спорту в області. Ви формуєте імідж нашого регіону, прославляєте нашу землю, подаєте приклад для підростаючого покоління. Ви з честю продовжуєте традиції виховання загартованого та здорового молодого покоління, – наголосив Вадим Акпєров, звертаючись до присутніх на заході спортсменів і тренерів. – Хочу подякувати вам за вашу щоденну працю, прагнення до перемог і високі здобутки. Зичу вам міцного здоров’я, успіхів у підкоренні нових вершин і неперевершеного відчуття гордості та щастя, коли над світовими спортивними аренами лунає Гімн України».

Серед номінантів церемонії − кращі спортсмени Сумщини − Юлія ДЖИМА, Віта СЕМЕРЕНКО, Микола ПЕДОРЕНКО і багато інших знакових імен, відомих не лише в Україні, а і далеко за її межами.